Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Made in China

В рубрике: Тексты песен — 14.11.2012

І
Як тебе до війська проводжала
Вдень не їла, уночі не спала.
Ти приїхав наніц окосілий,
Ще й питаєш, чи не розлюбила,
Бо в бінокля ти побачив звідти,
Як Іван мені приносив квіти,
А Микола цілував ми пальці.
Тепер ми стидно,
Бо тобі було все видно.

І Київ видно?
І Львів видно?
І маму видно?
І тата видно?

Приспів:
На весіллі грає музика,
Ти як лох стоїш, на мене дивишся.
Підійди, скажи "ти моя дівчина",
Будем танцювати дикі танці.

ІІ
А тепер приперся на весілля,
Квасиш брагу, заїдаєш сіллю.
На патик вареник нахромляєш,
Гімна Хуньвейбінського горлаєш.
І бінокля топиш у борщі,
Ще й при цьому дико верещиш.
Грай мені музико дикі танці.
Де китайці? Тут вони - китайці.

І Київ видно?
І Львів видно?
І маму видно?
І тата видно?

Приспів

Дикі танці. Де китайці?
Тут китайці. Кругом китайці.

І Київ видно?
І Львів видно?
І маму видно?
І тата видно?

Приспів (3)


Похожие новости.


Ходить Ніч

Ходить Ніч

Ходить ніч твоя, ходить ніч моя, Їм не велено ночувать. Коло кола ти, коло кола я - Велим-велено начувать. Приспів: Що то ніч твоя, що то ніч моя, Що то ти є ти, а то я. Де



Храмы России

Храмы России

В светлый праздник Рождества Вспыхнут свечи. Возвестят колокола Место встречи. Вновь далёкая звезда Путь укажет, Но свою дорогу в Храм Ищет каждый. В храмах России в Рождественский Вечер Души надеждой высокою лечим. Храмы России — любовь и спасенье И к Вечности



Блюз #. L’viv City

Блюз #. L’viv City

This pretty white city On the other side of the country Will not longer be available to me I saw heaven move said "This is the end" Приспів: Cause I was tired Of all that portend Cause



Моя Судьба

Моя Судьба

Жизнь меня бросала В разные вагоны, Как же я устала Покидать перроны. Я еще в плацкартном Видывала виды, Чересчур азартно Прятала обиды. И в купейном тоже Мне не сладко было: Ссадины на коже, Но зато любила, Ну, а в самом мягком - Мягко,



Comeback Season

Comeback Season

I got ice all over my windshield I can tell it's gon' be a cold winter I hit the defrost I never turn the heat off And still I'm so chilli willy snowflake These silly




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.