Літня Пісня
Сонце встає, небо розквітає,
Душу мою все це зігріває.
Сонце встає, баба накази дає -
Дід із відром по воду бігом!
Сонце встає, навкруги все цвіте,
Ясне небо сіяє, надію дає,
Співатимуть добрі, веселії люди,
Гулятимуть люди всюди, всюди.
Приспів:
А я відпочиваю,
На сонці загораю,
На хвилях колихаюсь,
На хлопців, хлопців задивляюсь.
Сонце встає, я відпочиваю,
Наша радіоточка все співає.
Гарний настрій дають, бо сонце встає!
І всі, хто це чує - не пошкодує!
Сонце встає, небо розквітає,
Душу мою все це зігріває.
Рано сонце встає, баба накази дає -
Дід із відром по воду бігом!
Приспів (5)
Похожие новости.
Йог Спокоен
След останется и как бы ты не заметал Люди носятся по свету гибнут за металл Жизнь идет – Йог спокоен А жизнь идет – Йог спокоен Жизнь идет – Йог спокоен как всегда Тридцать лет прошли под кайфом,
Ода Нашей Любви (Вдох-Выдох)
Вдох-выдох и мы опять играем в любимых. Пропадаем и тонем в нежности заливах, Не боясь и не тая этих чувств сильных. Ловим сладкие грёзы на сказочных склонах. Вдох-выдох и мы опять играем в любимых. Пропадаем
Зорепад
Скільки ще пливти туди, вже не вистачає сил. Очі стомлені, сумні, благають відпочити. Так далеко дивний край, назва йому Рок-н-рол. Та не той, що на землі, та не той, що під водою. Там вода,
Умный Ишак
Жил в Константинополе ишак, Ездил турок Бен-Гасан на нём, И нередко, сняв чувяк, И нередко, сняв чувяк, Ишака бил больно чувяком. И ишак избитый, весь в слезах, У мечети на закате дня Завопил: "Молю, Аллах, Уважаемый Аллах, Сделай человека
I May Smoke Too Much
Once my future was shiny as the seat of my pants are today Then old Mother Luck and all her daughters started duckin' me When I finally got tired of just sittin'
