Над Морем
В морі я хотів печаль свою втопить,
Я до моря вийшов рано - море спить.
І мені його будити стало жаль -
Залишилася мені моя печаль.
Ополудні йду до моря і здаля
Бачу, що воно сміється, як маля.
І мені його смутити стало жаль -
Залишилася мені моя печаль.
Уночі до моря знову я прибіг,
А воно ридало біля ніг моїх.
І мені його самого стало жаль -
Залишилася мені моя печаль.
Похожие новости.
Балада Про Пана Бога Й Небожат
Та й схиливсі дуб на дуба, ліщина підперла, ліщина підперла, Заплакали сиротєта – рідна мамка вмерла, рідна мамка вмерла. Ой не плачте, сиротєта, й не впадайте в тугу, й не впадайте в
Зупини Час
А може так не треба, чи варто зупинитись на мить або заплющити очі та вниз не дивитись Не хочу стати я сірою тінню безмовною з холодними стінами думками ділитись До самої прірви,
Разбуди Мой Покой
Я знаю — это сложно Увидится с тобой, Но просто не возможно быть Одной. Лишь три часа в неделю Ты уделяешь мне, А я на самом деле Как во сне. Припев: Разбуди мой покой Два куплета мне спой Ни о чем
Warning
[Verse 1: Nicki] Who da hell is this? Callin me at 12:47 in the night While I'm watchin the fight. Lookin at the phone it's no name in sight Blocked ID, knew somethin just wasn't
Стон Искалеченных Земель…
В течение всего времени Шла смена поколений человеческого племени, Чьи жизни и судьбы испокон веков Лежали в управлении разных богов... Сколько произнесено упрямых слов, Столько же пролито крови! Слышен стон искалеченных земель- Чье-то горе- Отступи назад- это не
