Прощання
Мій тихий сум терпкий, немов ожина,
Опів на восьму знову твій літак,
Для всіх знайомих ти моя дружина,
Ми знаємо, що все давно не так.
Приспів:
Холоне кава і гірчить вино,
Вмирає тут холодна мить прощання,
Все, що було, минуло вже давно,
Ми вдвох за білим столиком востаннє.
Я діставав зорі з небес,
Я цілував тільки тебе,
Біль на душі, біле вино,
Ми вже чужі, нам все одно,
Біле вино, біла печаль,
Нам все одно, нам вже не жаль.
Бiль на душi, бiле вино,
Ми вже чужi, нам все одно.
Вже час піти, а я не поспiшаю,
Ти будеш за годину вище хмар,
Востаннє повен келих наливаю
Щоб впав з душі тяжкий розлук тягар.
Приспів
Похожие новости.
Кома
Воскресне знову щось в мені І згасне від розчарування Як спрага втопиться в вогні То збудеться моє бажання Стомилась я чекать Тебе не наздогнати Залишся хоч вві сні Я все віддам тобі Це все в твоїх очах Кохання, біль
Районы-кварталы (feat. Звери)
Больше нечего ловить Всё что надо я поймал Надо сразу уходить Чтоб никто не привыкал Ярко-жёлтые очки Два сердечка на брелке Развесёлые зрачки Твоё имя на руке Районы, кварталы, жилые массивы Я ухожу, ухожу красиво Районы, кварталы, жилые массивы Я ухожу,
Someone In The Dark
All alone wishing on stars Waiting for you to find me One sweet night I knew I would see A stranger who'd be my friend When someone in the dark reaches out to you And
Long Live
I said remember this moment, in the back of my mind The time we stood with our shaking hands The crowds and stands went wild We were the Kings and the Queens And they
Wake Up
Wake up, don't just lay there like cold granite stone Wake up, we're too close to be alone Wake up and please darling, hold me if you would Don't just lay there like
