Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

If You Want Blood (You’ve Got It)

В рубрике: Тексты песен — 09.07.2012

It's criminal
There ought to be a law
Criminal
There ought to be a whole lot more
You get nothing for nothing
Tell me who can you trust
We got what you want
And you got the lust
CHORUS:
If you want blood, you got it
If you want blood, you got it
Blood on the streets
Blood on the rocks
Blood in the gutter
Every last drop
You want blood, you got it
Yes you have
It's animal
Livin' in a human zoo
Animal
The shit that they toss to you
Feeling like a Christian
Locked in a cage
Thrown to the lions
On a second's rage[on the second page]
CHORUS
Ow, oh, (play the tune)(?) [O Positive]
Yeaaah- yeah
Waaaaah
Blood on the rocks
Blood on the streets
Blood in the sky
Blood on the sheets
If you want blood - you got it
I want you to bleed for me
If you want blood, you got it (x15) - (to fade out)


Похожие новости.


Ты Там, Я Там

Ты Там, Я Там

Ты где-то там, а я где-то там Разбросала нас с тобой Но если тебе, станет не по себе Телефон разрывается твой Припев: И катятся твои слёзы, по моим щекам И кажется не серьёзным, что ты там,



Сумна Історія Життя

Сумна Історія Життя

Мені важко говорити про те, чого не знаю, складно описати те, чого не відчуваю. Легше загубитись і стати непомітним, залишивши тіло, розчинитись у повітрі. Минулих часів не повернути, хоча з пам’яті важко



Out Of Town Girl

Out Of Town Girl

If you were more like an out of town girl, what a girl, yeah, yeah Get your hands up if you out of town girl, girl, girl, yeah, yeah Hey baby girl



You’ll Never Find Another Love

You’ll Never Find Another Love

You'll never find, as long as you live Someone who loves you tender like I do You'll never find, no matter where you search Someone who cares about you the way I do Whoa,



Снігопад Не Тане!

Снігопад Не Тане!

Ночі коротшають, дні стають довшими, Повітря теплішає і сонечко гріє, А гурт Снігопад ніколи не тане, Гурт Снігопад все більше співає! Ми ніколи не розтанемо, Ми ніколи не будемо мокрими, Ми будемо щодня співати пісню Богу, Ми




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.