Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Joe The Lion

В рубрике: Тексты песен — 18.07.2012

Joe the lion
Went to the bar
A couple of drinks on the house an' he said
"Tell you who you are if you nail me to my car"

Boy
Thanks for hesitating
This is the kiss off

Boy
Thanks for hesitating
You'll never know the real story
Just a couple of dreams
You get up and sleep

You can buy god it's Monday
Slither down the greasy pipe
So far so good no one saw you
Hobble over any freeway
You will be like your dreams tonight

You get up and sleep
You get up and sleep
Joe the lion
Made of iron

Joe the lion
Went to the bar
A couple of drinks on the house an' he was
A fortune teller he said
"Nail me to my car and I'll tell you who you are"

Joe the lion, yeah yeah
Went to the bar, yeah yeah
A couple of dreams and he was
A fortune teller he said
"Nail me to my car tell you who you are"

You get up and sleep
The wind blows on your cheek
The day laughs in your face
I guess you'll buy a gun
You'll buy it secondhand
And you'll get up and sleep
Joe the lion
Made of iron
Joe the lion
Made of iron
Joe the lion
Made of iron
Joe the lion
Made of


Похожие новости.


Ти Зустрінеш Ї

Ти Зустрінеш Ї

Ти давно вже словам Просто так не повіриш, Ти вже знаєш на смак Розставання і біль, Тільки цих почуттів Ти нічим не заміниш, Просто скажи собі... Ти, напевно, також Не умієш прощати, Не знаходиш слова Аби просто піти, І боїшся, коли



Любовные Записки

Любовные Записки

Закат раскинулся на крыше, Чуть розовеют облака, В большом и сказочном Париже Все та же тайная тоска. Все звезды на небе погасли, Но я вас вечно буду ждать. А ту записку - не от вас ли



Save The World

Save The World

We've got to save the world Someone else may want to use it So far we've seen This planet's rape, how we've abused it We've got to save the world The Russians have the biggest



Мечта

Мечта

Я заглядывал в запретные зоны Заплывал я за буйки многократно Я проигрывал и был чемпионом И потому мне все понятно Каждый день я пробегаю по кругу По изведанной до боли дороге И звоню одной и той



В Небі Канареєчка Літає (разом з Олесем Донієм)

В Небі Канареєчка Літає (разом з Олесем Донієм)

В небі канареєчка літає І співає прямо в горизонт А ми підем вип’єм, погуляєм В цьому все життя і весь наш резон В цьому все життя і весь наш резон Нас чекають баришні-коханки Не життя, а




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.