Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Немає ТБ

В рубрике: Тексты песен — 19.06.2012

Там, де немає, де немає тебе-тебе!.. (3)
Там, де, там, де, де немає тебе!..

Ну, не нагадуй! Я обіцяв, що більш не буду
Тварину в буду в собі, в собі тварину в буду,
Йти з дому серед ночі, кататися по колу –
Все це мені потрібне, як хворому уколи.
Як тьотям – луївішки, "Інфініті" – мажорам,
Постійна зміна декорацій, скелясті гори,
Синюче море – я згоден, навіть, на рівнину,
Мов голкою тканину шиє наш шлях країну.
Тисячі міст, де не були ми, все ще існують.
Найкраща колискова – звук двигуна, що працює.
Жоден наркотик на світі так не гребе,
Моя єдина проблема – там немає тебе!

Там, де! Там немає тебе!..

Жодної пісні в макітрі, жодної літери,
Прокинулись в Алмати, лягли в Пітері.
Злились в одну всі дати, плутаю пори року,
Раніше був алкоголь, тепер достатньо соку.
Термінал Б, ПСП, не розумію газет,
Перетворивсь на телебачення Інтернет.
Ще тільки третя ночі – не пізно і не рано,
Щойно поїхав і вже хочу назад, кохана.
Ти слухаєш Ноггано, – ало, Ноггано,
Скажи в трубу їй, що без неї дуже погано.
Ніщо на цілім світі так, як рок-н-рол, не гребе,
Моя єдина проблема – там немає тебе!..

Там, де! Там немає тебе!..


Похожие новости.


Just Can’t Get Enough

Just Can’t Get Enough

[Chorus: Fergie] Boy I think about it every night, and day I'm addicted, want to JAM inside your love I wouldn't want to have it any other, way I'm addicted, and I just can't



Ты У Меня Единственная

Ты У Меня Единственная

1. Однажды ночью в царстве полной тьмы И тишины загадочной С тобою повстречались мы, и все казалось сказочным. И я твоих не видел глаз, не чувствовал дыхания, Как будто разделяло нас разлуки расстояние. ПРИПЕВ: Вспыхнула



Сніг

Сніг

Під снігом блукаючи, вірю у щастя, По крихті збираю його між облич. Сміюся і плачу, радію завчасно, Бо крила розправив, стрибнувши у ніч. Лиш десь незнайомо всміхнеться сльозинка І гляне з-за спини чомусь вслід мені. Я



Модельер

Модельер

Спит луна лукавым сном изменщицы, Ночь длинна, как ноги манекенщицы. Только не зови, милый модельер, тень былой любви в голый сквер. В эту пустоту, стоя визави, не зови мечту, не зови. Где ты, где



Крыса

Крыса

Чем меньше знаешь, лучше спишь - Теперь я на себе проверил. Кто это выдумал, конечно, Был мудрый черт, Он знал потери. Куда луна с небес ушла? Ушла сиять в чужой постели. И крови требует душа, А разум возразить




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.