Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Мій Оберіг

В рубрике: Тексты песен — 03.07.2012

Стежини, квіти-чебреці
Мене зовуть у Грабівці,
В моє дитинство, у село,
Де хороше мені було.

Приспів:
Але із тих юначих літ
Життя пізнав, побачив світ,
Та серцем линув на поріг
В моє село, мій оберіг. (весь куплет - 2)

Тут хата батькова, стара,
Слід материнського тепла,
"Буквар" пожовклий на столі,
Немов морщини на чолі.

Приспів


Похожие новости.


Танцы На Стеклах

Танцы На Стеклах

Дом, тихо-тихо в нем. Я открою дверь - Никого не жду. Мне теперь не верь! Больше не приду! Я строил этот мост, Чтобы не упасть. Ни тебе, ни мне. И не унесла Тихая вода! Танцы на стеклах - танцы не



Ночами Довгими

Ночами Довгими

Завжди, завжди хотів з тобою провести ціле літо. Ми не знайшлися двоє – розвіялися вітром. Завжди я палко мріяв з тобою бути взимку, Обставини не склались, ти не знайшла хвилинки. Ночами темними, ночами довгими Про



Шаленій

Шаленій

Такого, як ти не знайдеш, Ти один на всій Землі. В тобі так багато і від янголів, І від демонів. На мене давно полюєш Я в твоїх думках, в твому полоні я, Скоро від мене почуєш: "Знай,



Buonanotte

Buonanotte

Buona notte buona notte a te che non dormi mai avvolta dai tuoi guai buona notte non ci pensi pi? a chi va su e gi? a chi non dorme pi? per chi guarda la tv anche se ormai non



Там, Где Рождается Свет

Там, Где Рождается Свет

Вспоминай меня Зимним вечером, летним днем Под солнцем раскаленным Под долгим проливным дождем... Я уже не плачу просто дождь за окном И это значит - всё забыто давно И в осеннем небе, потускневшем едва Тают одинокие слова,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.