Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

У Цьому Полі, Синьому, Як Льон

В рубрике: Тексты песен — 27.09.2012

У цьому полі, синьому, як льон,
Де тільки ти і ні душі навколо,
Уздрів і скляк: блукало в тому полі
Сто тіней, в полі синьому, як льон.

А в цілому полі синьому, як льон,
Судилося тобі самому бути,
Аби спізнати долі, як покути,
У цьому полі синьому, як льон.
Сто чорних тіней довжаться, ростуть
І вже, як ліс соснової малечі,
Устріч рушають. Вдатися до втечі?
Стежину власну, наче дріт, згорнуть?

Ні. Вистояти. Вистояти. Ні –
Стояти. Тільки тут. У цьому полі,
Що наче льон. І власної неволі
Спізнати тут, на рідній чужині.

У цьому полі, синьому, як льон,
Супроти тебе – сто тебе супроти.
І кожен супротивник – у скорботі,
І кожен супротивник, заборон
Не знаючи, вергатиме прокльон,
Твоєю самотою обгорілий.
Здичавів дух і не впізнає тіла
У цьому полі синьому, як льон.


Похожие новости.


Lovesick Blues

Lovesick Blues

I got a feelin' called the blues oh Lord since my baby's said goodbye Oh I don't know what I'll do all I do is sit and cry oh Lord That last



Репанк

Репанк

Слова вириваються з горла, Мене розривають на клапті. Я не пручатимусь довго, Якщо ці слова чогось варті. Та хлопці, у штанях широких, В яскравих великих регланах, Кричать, розбиваючи спокій, Що реп я читаю погано. Ну, вибачте, я вам



Ой В Полі Калина

Ой В Полі Калина

Ой в полі калина, Ой в полі стояла, Хто йде не минає, Калину ламає. Хто йде не минає, Калину ламає, Тяжко тому жити, Хто долі не має. Ой чиє ж то жито, Чиї ж то покоси? Чия ж то дівчина Розпустила



The Bad Actress

The Bad Actress

She's a bad actress- but hey You give her the big lines anyway Though her eyes are big as Canada And the hips are South Australia And the shoulder blade is Africa Looking out on



По Пояс В Небе

По Пояс В Небе

Передо мной снежные пустыни И облака мне, падая на грудь, Издалека плывут на белых крыльях, Я обнимаю эту тишину. Прощай, печаль, однажды утром зимним Я не вернусь, но я не пропаду. Припев: Стою в снегу, в снегу




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.