Ой, На Мор
Ой, на морі, на Чорному
Бавиться хвиля човником,
Небо лоскоче вітрилами -
Ніжними білими крилами.
В човнику милий мій хвилю благає:
"Відпусти, хвиленько, мила чекає."
В човнику милий мій хвилю благає:
"Відпусти, хвиленько, мила чекає."
Ой на кручі височенько
Мила вдивляється в ноченьку,
Стали б руки крилами
Милого від біди я затулила би.
"В човнику милий мій" хвиленьку прошу:
"Відпусти, під серцем дитя ношу."
Хвиленько-доленько, життя як моренько,
До зір здіймає, долі кидає.
Ой, на морі, на Чорному
Бавиться хвиля човником,
Небо лоскоче вітрилами -
Ніжними білими крилами...
Похожие новости.
Четвертиночка
Поле наледью покрылось, я упал, поскользнулся, И четвертиночка разбилась, до нее дотянулся И остатки вылил в рот скособоченный. Может, все-таки заберет, очень хочется, Может, все же заберет, куда денется, Может, все тогда пройдет, все изменится. ПРИПЕВ:
Home Sweet Home
I look out across corn rows from a dirt road Babys kicked back in the front seat Got her bare fit hanging out the window We take a trip down memory lane Dirt on
Вогник
Тупо сиджу - задивляюся в цю даль, Котра нікуди не веде, який жаль, Який жаль, що все промине, Який жаль... Та ще тримає мене Вогник світла, вогник надії, Вогник, що веде мене в мої мрії. Мрії,
What We Want
We know
Отчий Дім
Ще не раз в дорозі ти покажеш знак, Проженеш тривоги на крутих шляхах. І журбу розвієш, біль пекучих ран, Лиш тобі я вірю, ти мій талісман. Крізь роки і далі збережу тебе, Радості й печалі
