Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ой, На Мор

В рубрике: Тексты песен — 08.10.2012

Ой, на морі, на Чорному
Бавиться хвиля човником,
Небо лоскоче вітрилами -
Ніжними білими крилами.
В човнику милий мій хвилю благає:
"Відпусти, хвиленько, мила чекає."
В човнику милий мій хвилю благає:
"Відпусти, хвиленько, мила чекає."

Ой на кручі височенько
Мила вдивляється в ноченьку,
Стали б руки крилами
Милого від біди я затулила би.
"В човнику милий мій" хвиленьку прошу:
"Відпусти, під серцем дитя ношу."
Хвиленько-доленько, життя як моренько,
До зір здіймає, долі кидає.

Ой, на морі, на Чорному
Бавиться хвиля човником,
Небо лоскоче вітрилами -
Ніжними білими крилами...


Похожие новости.


Четвертиночка

Четвертиночка

Поле наледью покрылось, я упал, поскользнулся, И четвертиночка разбилась, до нее дотянулся И остатки вылил в рот скособоченный. Может, все-таки заберет, очень хочется, Может, все же заберет, куда денется, Может, все тогда пройдет, все изменится. ПРИПЕВ:



Home Sweet Home

Home Sweet Home

I look out across corn rows from a dirt road Babys kicked back in the front seat Got her bare fit hanging out the window We take a trip down memory lane Dirt on



Вогник

Вогник

Тупо сиджу - задивляюся в цю даль, Котра нікуди не веде, який жаль, Який жаль, що все промине, Який жаль... Та ще тримає мене Вогник світла, вогник надії, Вогник, що веде мене в мої мрії. Мрії,



What We Want

What We Want

We know



Отчий Дім

Отчий Дім

Ще не раз в дорозі ти покажеш знак, Проженеш тривоги на крутих шляхах. І журбу розвієш, біль пекучих ран, Лиш тобі я вірю, ти мій талісман. Крізь роки і далі збережу тебе, Радості й печалі




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.