Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ніч

В рубрике: Тексты песен — 20.07.2012

Я не можу заснути, всю ніч
Я дивлюсь у вікно на гілки
І на лампу в вікні, що навпроти...
Ти так далеко від мене, десь там,
Де на старі дахи пада дощ,
І ночують птахи у деревах...

Приспів:
Ніч тихо-тихо співає тобі,
Ніч принесла під вікно твоє зорі...
Ти спиш, розкинувши руки вві сні,
Я, наче птах, у твоїм полоні...

Скоро за сірим вікном буде день,
Новий день із проблем і турбот,
Що як камінь лягають на плечі...
Я зачиню свої двері й піду
Світ за очі шукати любов
Серед смутку й дощу в цьому місті...

Приспів (2)


Похожие новости.


Off That (feat. Drake)

Off That (feat. Drake)

Welcome to the Future, Blue Print 3 Ay count me in Find me a nice soft place to land I'm so high Find me a place to land, Yeah right there, I'm so tomorrow, The Audemars are yesterday, Which



In The Shadows

In The Shadows

No sleep No sleep until I'm done with finding the answer Won't stop Won't stop before I find a cure for this cancer Sometimes I feel like going down and so disconnected Somehow I know that I



Америцький Край

Америцький Край

Полетів бим на край світа, Як тот вітер в полі літа, гей, В америцький край. Лем жаль ми тя, моя хижо, Лем жаль ми тя, моя хижо Солом’яная, жаль. Ой жаль ми вас, вівці сиві, Штом плекав



Солоний Дощ

Солоний Дощ

витри сльози з вінка постав стару платівку я напевно живий якщо ти жива я пройшов цілий світ приніс тобі в кишенях тільки лиш солоний дощ я чекала давно я забула що чекаю бо життя тільки сон в боротьбі за ніч але



La Cle

La Cle

J'ai connu des sommets que je r?vais d'atteindre Suivis de gouffres plus qu'impossible ? remonter J'ai connu des d?fis dont je n'avais rien ? craindre Et d'autres que je pensais ne jamais relever J'ai




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.