Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ніч

В рубрике: Тексты песен — 20.07.2012

Я не можу заснути, всю ніч
Я дивлюсь у вікно на гілки
І на лампу в вікні, що навпроти...
Ти так далеко від мене, десь там,
Де на старі дахи пада дощ,
І ночують птахи у деревах...

Приспів:
Ніч тихо-тихо співає тобі,
Ніч принесла під вікно твоє зорі...
Ти спиш, розкинувши руки вві сні,
Я, наче птах, у твоїм полоні...

Скоро за сірим вікном буде день,
Новий день із проблем і турбот,
Що як камінь лягають на плечі...
Я зачиню свої двері й піду
Світ за очі шукати любов
Серед смутку й дощу в цьому місті...

Приспів (2)


Похожие новости.


Я Хочу Бути

Я Хочу Бути

Я хочу бути твоїми очами, Твоїми хмарами і твоїми губами. Я хочу бути зробленим з твоєї крові. Я хочу бути глибоко в тобі. Я хочу бути твоїми думками, Що мають владу над твоїми словами. Я хочу



Angels On Her Shoulders

Angels On Her Shoulders

She walked right in As time slowed down But not enough To keep me from ordering up Another round In a bottomless cup That I had found In the hopes of never waking up the Jukebox played An old



Шарманка

Шарманка

Муз: О.Молчанов Сл. А.Славоросов Тихо шарманка поет на улице, Старый шарманщик над ней сутулится. Так расскажи мне мой гость непрошенный Где же сейчас хороший мой? Пой шарманка пой о любви слепой, И о том как



Enjoy Yourself

Enjoy Yourself

Enjoy yourself, enjoy yourself Enjoy yourself for me Enjoy yourself, enjoy yourself Enjoy yourself for me You better enjoy yourself You better enjoy yourself You sittin' over there Starin' into space While people are dancin' Dancin' all over the



Real Niggaz

Real Niggaz

[Phenom] Mo'fucker when we bang bang, squeezing pistols that make em bang Haters smoking that swisha swisha sweet boy, switching damn lanes Pulling guns and put two in your stomach, nigga who want




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.