Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Тінь

В рубрике: Тексты песен — 03.08.2012

Вже давно я знав, то за мною тінь на стіні.
Все що міг сказа, хай залишиться у мені.
Тобі треба знайти в себе тінь.

І коли у ніч ти ховаєшься як у сон,
Та не в тому річ, що волієш втратити фон.
Тоді варто знайти в себе тінь.

Зловлю тебе, неспійману,
В кишені час залишу.
І танець наш не стриманий
Втрачає тишу.

Не потрібно гриму, замасковує наш звязок.
Чітший новий дим не розвіє перший твій крок.
Чи ще варто шукати нам тінь?

Зловлю тебе, неспійману,
В кишені час залишу.
І танець наш не стриманий
Втрачає тишу.

Зловлю тебе, неспійману,
В кишені час залишу.
І танець наш не стриманий
Втрачає тишу.


Похожие новости.


Eternit?

Eternit?

Amata mia, deve essere cambiato il tempo perch? nel mio giardino sboccia una rosa. averti qui ? pi? di quello che aspettavo ? pi? del giorno che sognavo e sognavo... tu fai a me quello che il



Мы Отменяем К.С.

Мы Отменяем К.С.

Чундра-чучундра, чундра-чучундра Чундра-чучундра, Чундра, чундра - чундра. Чундра-чучундра, чундра-чучундра Чундра-чучундра, Чун.. -Потапа тута?! -Ага! И Настя здеся!!! Вот вам летняя песня! Пум пурум пум, Пум пурум-пурум, Пум пурум-пурум, пурум-пурум, пурум-пурум Пум пурум пум, Пум пурум-пурум, Пум пурум-пурум, пурум-пурум, пурум-пурум Аллё, Виталик? Всё по безналу... Вагоны загрузили



Будемо Вільн

Будемо Вільн

Ви дурні бо бідні, бідні бо дурні Ви ліниві не стільки тілом, скільки душею Ви хочете все і негайно, але не отримаєте Але не отримаєте на ніц Приспів: Коли до Відня підходив Кара Мустафа, ми



Easter Island

Easter Island

Guardin' the carcas we stripped and divided To carve up and covet they wait there alone Keepin' the secret the rest have forgotten and starin' in silence from sockets of stone Built and



Самолеты

Самолеты

Уходим под воду К свободе Уходим Как вспарывали стены самолеты, Как вспарывали свои животы Пилоты, И флаги приспускали на исходе, Весь мир следил за тем, как мы Уходим… Сирены… По венам… Мгновенно… Мгновенно… Уходим… Под воду… К свободе… Уходим! Как руки что-то в панике ловили, Как легкие рвало от




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.