Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вибач

В рубрике: Тексты песен — 21.09.2012

Вибач
Як зможеш колись, то вибач
Так легко зламати крила
Мене ніби шось накрило
А ти, як літак розбилась
На тисячі сліз розлилась
Залишилось тільки тіло
Бо жити так надоїло
Вибач...

Приспів:
Вибач на кухні розбите вікно
Вибач години, довші за роки
Вибач на ліжку розлите вино
Вибач мене, якшо зможеш, хоч трохи
Вибач...

Двері
так боляче гупають двері
Шо тріскають навіть стіни
Ми тріскаєм разом з ними
Побитими і сумними
І плачемо під дверима
Ти - тут, а я - там за ними
Бо жити так надоїло
Вибач...

Приспів (3)


Похожие новости.


Районы-кварталы (feat. Звери)

Районы-кварталы (feat. Звери)

Больше нечего ловить Всё что надо я поймал Надо сразу уходить Чтоб никто не привыкал Ярко-жёлтые очки Два сердечка на брелке Развесёлые зрачки Твоё имя на руке Районы, кварталы, жилые массивы Я ухожу, ухожу красиво Районы, кварталы, жилые массивы Я ухожу,



Вулиця (Може, Все Не Так)

Вулиця (Може, Все Не Так)

Вулиця зачала нас В домі голубих ночей Димом над водою, Жовтою рікою, хей! В домі голубих ночей Вулиця любила нас, Поки ви хотіли, Поки ви ліпили без нас... Приспів: Десь там, де живе світло дискотек, Може, бібліотек, може, вільних ідей! Десь



В Пропасть

В Пропасть

Ты на вершине мира. На лавине белой. Мне не хватает силы Чтобы это сделать. Просто, в пропасть… Чтобы тебя сбросить… Я попадаю в сети, Падаю на камни. И, задыхаясь, ветер Трогаю руками… Просто, в пропасть… Чтобы себя сбросить… Просто… Чтобы себя сбросить… И я



Without You Here

Without You Here

Without you here everything's in black and white Without you here I'm upside down Without you here honey I'm a melody Living in a world that can't hear sound If these boots could fit



Good Evening

Good Evening

When I was little хлопчик, а ще до school ходив, Лишень begined читати, але to sing любив. Вже 20 years ago гітару в hand'и взяв І зараз I don't know about what співав. Теперка




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.