Лежит Камень Во Степи
Лежит камень в степи,
А под него вода течет,
А на камне написано слово:
"Кто направо пойдет -
Ничего не найдет,
А кто прямо пойдет -
Никуда не придет,
Кто налево пойдет -
Ничего не поймет
И ни за грош пропадет".
Перед камнем стоят
Без коней и без мечей
И решают: идти иль не надо.
Был один из них зол,
Он направо пошел,
В одиночку пошел,-
Ничего не нашел -
Ни деревни, ни сел,-
И обратно пришел.
Прямо нету пути -
Никуда не прийти,
Но один не поверил в заклятья
И, подобравши подол,
Напрямую пошел,-
Сколько он ни бродил -
Никуда не добрел, -
Он вернулся и пил,
Он обратно пришел.
Ну а третий - был дурак,
Ничего не знал и так,
И пошел без опаски налево.
Долго ль, коротко ль шагал -
И совсем не страдал,
Пил, гулял и отдыхал,
Ничего не понимал,-
Ничего не понимал,
Так всю жизнь и прошагал -
И не сгинул, и не пропал.
Похожие новости.
Пісня Про Алколоїда
Вже другу добу Цей чолов’яга пасе свою худобу Він вже збився з ходу Так, він з того роду, Що немає переводу, Але він шукає вогненну воду І не біда, що вигулює свою худобу він у місті На
Про Тебе Думаю
Ну що зі мною коли з тобою, Коли торкаюся тебе рукою. Не розумію, не помічаю, Я просто голову від тебе втрачаю. Приспів: Божевілля у моїй голові, Рано, ввечері, вдень і вночі Про тебе думаю, Про тебе думаю, Про тебе
Северное Сияние
День был холодный, а я влюблён Нас было троё Жалко, что не вдвоём Он был красивым, на фоне меня А я духом сильный, просто терпел, что ты так и не видела как я люблю
Є У Мене
Є у мене нова пісня - в ній немає слів Є у мене телевізор, але він згорів Є у мене також гарний одяг - нікуди піти Є у мене кілька друзів і вони
Big Green Eyes
Oh I'm blessed and I know I am God has dealt me a winning hand A loving woman and a fairy land for me Oh and I can't believe it half the time When
