Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Війна

В рубрике: Тексты песен — 06.11.2012

У людей йде війна, за монети, за життя
Ділять те, що в них немає, в серці їх живе війна

Приспів:
І за сонце в них війна, і за місце на землі
І як змій повзе вона, залишає слід
Війна...

Каже Бог настане день, буду я судити світ
Що посієш, то пожнеш, у житті своєму ти

Приспів


Похожие новости.


Зачем? (feat. ШеFF)

Зачем? (feat. ШеFF)

Ветер внутри, себя не найти Некуда идти, слёзы тоски Темный туннель Дворец тёмного света Давит пространство, пустые летят пакеты в лицо Девушка-самоубийца – это не сон Уже не сон Пенится вода – поёт в унисон Дин-дон, дин-дон Стучат каблуки Силует



I Will Stand By You

I Will Stand By You

I will never back down from a good fair fight I will find my way through the darkest night No, I'll never feel wrong for doing what's right I will stand by you I



Tall Tale Of A G

Tall Tale Of A G

[x4] Tellin' you a Tall Tale Of A G. 'Cause everybody wanna be a G. [Z-Ro:] Hearin' voices of the children of the corn. The mother that has finally been warned. 'Cause on a Polaroid in



Get Bizzy

Get Bizzy

(feat. Gudda Gudda) [DJ Drama] See you niggas killin' me man Did you think I don't hear you talkin'? Like "why wayne and dram' workin'? Didn't wayne dis dram'? Didn't dram' dis wayne?" (Gangsta grillz you



Underneath The Same Moon

Underneath The Same Moon

Shadows of the night Moving on the ground Like silent clouds They follow me around As I wander the dark Through the midnight mist Remembering our last kiss Do you know how much You're missed [Chorus:] Tonight I stand in




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.