Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Війна

В рубрике: Тексты песен — 06.11.2012

У людей йде війна, за монети, за життя
Ділять те, що в них немає, в серці їх живе війна

Приспів:
І за сонце в них війна, і за місце на землі
І як змій повзе вона, залишає слід
Війна...

Каже Бог настане день, буду я судити світ
Що посієш, то пожнеш, у житті своєму ти

Приспів


Похожие новости.


Патрон

Патрон

Я держу в руке патрон: Гильза, пуля, капсюль… Так с любовью сделан он, Кто-то постарался. Получил зарплату в срок За работу мастер, Чтобы завтра кто-то смог С пулей обвенчаться. ПРИПЕВ: Не будите лихо, А не то разбудите, Не судите строго – Не



Коламбия Пикчерз

Коламбия Пикчерз

Коламбия Пикчерз не представляет Мне по*** на хит-парады От Прады, Gucci и D&G наряды Не надо, мы и так в поряде Ну где же вы *****, утешьте дядю Занимай место, пока не тесно Хватай поп-корн -



Government Hooker

Government Hooker

GAGA, GA-OOOOOO-AHH GAGA, GA-OOOOOOOOO Io Ritorne Io Ritorne Io Ritorne Io Ritorne GOVERNMENT HOOKER-EeH I can be good (If you just wanna be bad) I can be cool (If you just wanna be mad) I can be anything I'll be your everything Just



Goodbye Comes Hard For Me

Goodbye Comes Hard For Me

I just remember something that I forgot to do The bedroom door needs paintin' and the walls are fadin' too Angie's bike needs fixin' that all takes time you see And I know



Реквієм По Мр

Реквієм По Мр

Зорі, що з небес зійшли Ніч вплела мені в волосся Ніжний вітер повз пройшов Й сколихнув п’янке колосся З-за густих рожевих хмар Сонця захід ледь видніє З почуттів відомих всіх Залишилась лиш надія Приспів: Як з висока впаду я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.