Аби Тільки
Я розкидаю зло, наче попіл,
А ти благаєш: "Досить!",
Ось так втрачаємо кохання,
Набуваємо непотрібний досвід –
Цікаві досліди над власними мозком.
Собі здаюся крутим,
Тобі здаюся відморозком.
З тобою, як у бою,
Вирішив бити першим.
Тепер знаю, що був неправий,
Але кому від того легше?..
Болючі спогади, як гади,
Їх не вирвеш із корінням,
Однак порізи на серці
Сприяють прозрінню...
Приспів:
Я гонор свій заховаю глибоко,
Сиджу на лаві, чекаю вибуху,
Готовий зносити недоліки і вибрики,
З тобою бути аби тільки, аби тільки...
І раптом зрозумів,
Що моє життя без тебе марне.
Воно не має принад,
Втрачає всі яскраві фарби,
Дав би собі по пиці боляче
За ті всі твої образи,
За неуважність свою, за злість,
За необережні фрази.
Жодного разу не зміг себе
Призупинити вчасно,
Постійно щось тупо дратувало,
Заносило занадто часто.
Тепер лишився один –
Блазень, бовдур, дурень...
Ну і навіщо це мені?..
Про що я думав?..
Приспів
Життя нас пообтерло,
Побило, підправило,
Пояснило свої закони,
Встановило дещо абсурдні правила,
Трошки побавило, трошки потішило,
Колись ми були такими,
Тепер стали зовсім іншими,
Ну, аби не гіршими! Ти, знай,
Усе й не так вже погано,
Колись минуться образи,
Загояться болючі рани.
Я стану кращим, я захищатиму
Тебе від нещасть і невдач,
Ти тільки повір,
Ти тільки пробач!..
Приспів
Похожие новости.
Срібні Оч
Таких, як місяця крило, У пізнім стиглім липні Ніде, ніколи не було Очей небесно-срібних. Мені всміхаються вони, Не вечорові - ранні, Не очі, а шалені сни, Провісники в коханні. Приспів: Місячне сяйво очей твоїх, Радість і смуток, сльози і сміх, Глибінь
Ты Не Закрывай Свое Сердце
Ай-ай-ай... Что случилось, я не понимаю У-у-у... У меня как будто всё в тумане Ты о чём-то думаешь, только мне не говоришь Ай-ай-ай... Тук-тук-тук я стучу, а ты не открываешь Стук-стук-стук мой не слышишь и
Через Ліс, Понад Став
Через ліс, понад став йшов сотенний Мирослав А за ним, як стіна, йшла боївка УПА Хто живий, хто живий - в ряд ставай, в ряд ставай Здобувати, визволяти милий рідний край Через річку, через
Fly
(feat. Rihanna) [Rihanna - Chorus] I came to win, to fight, to conquer, to thrive I came to win, to survive, to prosper, to rise to fly to fly [Nicki Minaj] I wish today it will rain
Громче Музыку
Ты пришел как сон, а ушел как боль Я еще с тобой, только ты нигде. По ветру любовь - важно ли сейчас, Если все забыть так легко тебе. Звук растопит лед - музыка не
