Аби Тільки
Я розкидаю зло, наче попіл,
А ти благаєш: "Досить!",
Ось так втрачаємо кохання,
Набуваємо непотрібний досвід –
Цікаві досліди над власними мозком.
Собі здаюся крутим,
Тобі здаюся відморозком.
З тобою, як у бою,
Вирішив бити першим.
Тепер знаю, що був неправий,
Але кому від того легше?..
Болючі спогади, як гади,
Їх не вирвеш із корінням,
Однак порізи на серці
Сприяють прозрінню...
Приспів:
Я гонор свій заховаю глибоко,
Сиджу на лаві, чекаю вибуху,
Готовий зносити недоліки і вибрики,
З тобою бути аби тільки, аби тільки...
І раптом зрозумів,
Що моє життя без тебе марне.
Воно не має принад,
Втрачає всі яскраві фарби,
Дав би собі по пиці боляче
За ті всі твої образи,
За неуважність свою, за злість,
За необережні фрази.
Жодного разу не зміг себе
Призупинити вчасно,
Постійно щось тупо дратувало,
Заносило занадто часто.
Тепер лишився один –
Блазень, бовдур, дурень...
Ну і навіщо це мені?..
Про що я думав?..
Приспів
Життя нас пообтерло,
Побило, підправило,
Пояснило свої закони,
Встановило дещо абсурдні правила,
Трошки побавило, трошки потішило,
Колись ми були такими,
Тепер стали зовсім іншими,
Ну, аби не гіршими! Ти, знай,
Усе й не так вже погано,
Колись минуться образи,
Загояться болючі рани.
Я стану кращим, я захищатиму
Тебе від нещасть і невдач,
Ти тільки повір,
Ти тільки пробач!..
Приспів
Похожие новости.
Мой Грустный Папа
Звездопад ночных мелодий возвpащает наши сны Hепpидуманных истоpий и мои мечты И под этим небосводом мы согpеемся в тепле И о чем-то очень гpустном ты сыгpаешь мне Pе-миноp о любви полуночные огни В вышине отpажается
Beat It 2008 (feat. Fergie)
[1st Verse] They Told Him Don't You Ever Come Around Here Don't Wanna See Your Face, You Better Disappear The Fire's In Their Eyes And Their Words Are Really Clear So Beat It, Just
You Wouldn’t Understand
[Verse 1] Yeah, Harlem, Bronx, Brooklyn Let’s make a bet I know the reason you ain’t make it yet You say you set but you ain’t see the tedious ingredients That go inside of a
Візерунки
Вдар колесом об рейки, струни заспівають, затанцюють сонця промені дзвінкі на немитих шибах. Знав, або може не знав, що губив що шукав, в піднебесся поринав крізь немиті шиби. Кожен з нас хоч раз хотів спинити час. Дощ батогом дороги крає, вибиває, намиває візерунками життя на немитих шибах. Жаль, або може не жаль, настає вже час прощань задихані в
Hook Me Up
I'm tired of my life I feel so in between I'm sick of all my friends Girls can be so mean I feel like throwing out Everything I wear Starting over new Cause I'm not even there Sometimes... I
