Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Аби Тільки

В рубрике: Тексты песен — 31.08.2012

Я розкидаю зло, наче попіл,
А ти благаєш: "Досить!",
Ось так втрачаємо кохання,
Набуваємо непотрібний досвід –
Цікаві досліди над власними мозком.
Собі здаюся крутим,
Тобі здаюся відморозком.
З тобою, як у бою,
Вирішив бити першим.
Тепер знаю, що був неправий,
Але кому від того легше?..
Болючі спогади, як гади,
Їх не вирвеш із корінням,
Однак порізи на серці
Сприяють прозрінню...

Приспів:
Я гонор свій заховаю глибоко,
Сиджу на лаві, чекаю вибуху,
Готовий зносити недоліки і вибрики,
З тобою бути аби тільки, аби тільки...

І раптом зрозумів,
Що моє життя без тебе марне.
Воно не має принад,
Втрачає всі яскраві фарби,
Дав би собі по пиці боляче
За ті всі твої образи,
За неуважність свою, за злість,
За необережні фрази.
Жодного разу не зміг себе
Призупинити вчасно,
Постійно щось тупо дратувало,
Заносило занадто часто.
Тепер лишився один –
Блазень, бовдур, дурень...
Ну і навіщо це мені?..
Про що я думав?..

Приспів

Життя нас пообтерло,
Побило, підправило,
Пояснило свої закони,
Встановило дещо абсурдні правила,
Трошки побавило, трошки потішило,
Колись ми були такими,
Тепер стали зовсім іншими,
Ну, аби не гіршими! Ти, знай,
Усе й не так вже погано,
Колись минуться образи,
Загояться болючі рани.
Я стану кращим, я захищатиму
Тебе від нещасть і невдач,
Ти тільки повір,
Ти тільки пробач!..

Приспів


Похожие новости.


Новый Год

Новый Год

Новый Год Он приносит нам из детства сказки Хоровод Нас закружит как тогда Если на часах Новый Год пробьёт Это значит - скоро счастье обязательно придёт Будет Новый Год, новые мечты Белый-белый снег закружит меня вновь Будет Новый



Gi? Le Mani Capo

Gi? Le Mani Capo

Gi? le mani capo gi? dai miei infradito Gi? le mani e mi dia del Lei?.e non si scordi Gi? le mani da tutto quello che non sa di me I miei sogni



Зупа

Зупа

Миску зупи я їм кожен день, Від неї почалась у мене мігрень. Заправлю зупу гірким часником, Щоб не смерділо гнилим буряком! Зупа! Я їм її до пупа! А можна дати якої біди, "Galimoj Blanku" курячі сліди. Тоді



Бананы, Гориллы

Бананы, Гориллы

Какие Багамы? Какие Карибы? Песок ногами топчем как дикари, мы. Какая Панама? Какие Курилы? Какие бананы - такие и гориллы. Какие Багамы? Какие Карибы? Песок ногами топчем как дикари, мы. Какая Панама? Какие Курилы? Какие бананы -



Оставляю Тебя

Оставляю Тебя

Припев: Навсегда я оставляю тебя Наше прошлое - пустая река Вот и всё в никуда ухожу я Ты больше не увидишь меня. Стоп, мне не нужны сомнения Будь со мною откровенен Кто разрушил всё, не знаю кто. Обнимает




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.