Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Аби Тільки

В рубрике: Тексты песен — 31.08.2012

Я розкидаю зло, наче попіл,
А ти благаєш: "Досить!",
Ось так втрачаємо кохання,
Набуваємо непотрібний досвід –
Цікаві досліди над власними мозком.
Собі здаюся крутим,
Тобі здаюся відморозком.
З тобою, як у бою,
Вирішив бити першим.
Тепер знаю, що був неправий,
Але кому від того легше?..
Болючі спогади, як гади,
Їх не вирвеш із корінням,
Однак порізи на серці
Сприяють прозрінню...

Приспів:
Я гонор свій заховаю глибоко,
Сиджу на лаві, чекаю вибуху,
Готовий зносити недоліки і вибрики,
З тобою бути аби тільки, аби тільки...

І раптом зрозумів,
Що моє життя без тебе марне.
Воно не має принад,
Втрачає всі яскраві фарби,
Дав би собі по пиці боляче
За ті всі твої образи,
За неуважність свою, за злість,
За необережні фрази.
Жодного разу не зміг себе
Призупинити вчасно,
Постійно щось тупо дратувало,
Заносило занадто часто.
Тепер лишився один –
Блазень, бовдур, дурень...
Ну і навіщо це мені?..
Про що я думав?..

Приспів

Життя нас пообтерло,
Побило, підправило,
Пояснило свої закони,
Встановило дещо абсурдні правила,
Трошки побавило, трошки потішило,
Колись ми були такими,
Тепер стали зовсім іншими,
Ну, аби не гіршими! Ти, знай,
Усе й не так вже погано,
Колись минуться образи,
Загояться болючі рани.
Я стану кращим, я захищатиму
Тебе від нещасть і невдач,
Ти тільки повір,
Ти тільки пробач!..

Приспів


Похожие новости.


The Answer’s At The End

The Answer’s At The End

Scan not a friend with a microscopic glass You know his faults, now let the foibles pass Life is one long enigma, my friend So read on, read on, the answer's at the



Tricky Angel

Tricky Angel

I like to think I know how to look out for myself I've got ways and means to filter wrong guys out When the B.S. meter is slamming into the red I just



Эта Игра

Эта Игра

Как трудно просто играть В опорном пункте серьёзного рока. Это так же не в жилу, Как рожать раньше срока. И чувствую я - не въезжаю в ворота Здесь узко - нет места для разворота



Mine

Mine

You were in college working part time waitin' tables Left a small town, never looked back I was a flight risk with a fear of fallin' Wondering why we bother with love if



Всем Чертям Назло!

Всем Чертям Назло!

Иезекииль 25:17, D-Man 55 (prod. Ант) Цени мой стаил, вот это флоу - [Бледный] - Молодой человек я тебе честно скажу - фуфло! Намажься гуталином, чтоб проканать за своего Посмотри в окно, это Россия, матушка, Тяжко,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.