Аби Тільки
Я розкидаю зло, наче попіл,
А ти благаєш: "Досить!",
Ось так втрачаємо кохання,
Набуваємо непотрібний досвід –
Цікаві досліди над власними мозком.
Собі здаюся крутим,
Тобі здаюся відморозком.
З тобою, як у бою,
Вирішив бити першим.
Тепер знаю, що був неправий,
Але кому від того легше?..
Болючі спогади, як гади,
Їх не вирвеш із корінням,
Однак порізи на серці
Сприяють прозрінню...
Приспів:
Я гонор свій заховаю глибоко,
Сиджу на лаві, чекаю вибуху,
Готовий зносити недоліки і вибрики,
З тобою бути аби тільки, аби тільки...
І раптом зрозумів,
Що моє життя без тебе марне.
Воно не має принад,
Втрачає всі яскраві фарби,
Дав би собі по пиці боляче
За ті всі твої образи,
За неуважність свою, за злість,
За необережні фрази.
Жодного разу не зміг себе
Призупинити вчасно,
Постійно щось тупо дратувало,
Заносило занадто часто.
Тепер лишився один –
Блазень, бовдур, дурень...
Ну і навіщо це мені?..
Про що я думав?..
Приспів
Життя нас пообтерло,
Побило, підправило,
Пояснило свої закони,
Встановило дещо абсурдні правила,
Трошки побавило, трошки потішило,
Колись ми були такими,
Тепер стали зовсім іншими,
Ну, аби не гіршими! Ти, знай,
Усе й не так вже погано,
Колись минуться образи,
Загояться болючі рани.
Я стану кращим, я захищатиму
Тебе від нещасть і невдач,
Ти тільки повір,
Ти тільки пробач!..
Приспів
Похожие новости.
Dispear
(with Damian Marley) [African Choir Intro] [Jr. Gong - Chorus 1] Lord! This Spear, huh! Shaka Zulu, Bobo Shanti, Nyabinghi Man a Mau Mau Warrior Despair, eh Fear and desperation no depression can't tarry ya This Spear, hey Ayatollah, Idi
Voice Of The Heart
Sometimes when your world seems so big and real You may run to the shelter of walls Sometimes you may wish You could be like your shadow It fits wherever it falls Whenever the night's
Верю, Не Верю (дуэт с Максимом Галкиным)
Меня терзают смутные сомнения и есть кое-какие подозрения что сердце наполняется тобой и замирает сладкою волной А я ещё не верю в очищения всё подвергаю критике, сомнению веду себя с тобой как на войне но думаю всё
В Твоїх Обіймах
Ти знову прийдеш, відкриєш тихо двері І усміхнешься, мов не було дня. Моя душа немов пустеля - Кохання спрага випекла до тла. Тиша як струна - я в ній одна. Ніч без сна. Обійми мене,
Воля И Разум
В глубокой шaхте который год Тaится чудище-змей: Стaльные нервы, стaльнaя плоть, Стaльнaя хвaткa когтей. Он копит силы, лениво ждёт, Haпрaвив в небо рaдaр, Однa ошибкa, случaйный взлёт И неизбежен удaр. Смертельной дaнью обложен мир, Лишен покоя и снa, Многоголосо гудит
