Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Труп

В рубрике: Тексты песен — 17.07.2012

Облізлі пальці мої риють холодну землю,
Біль не дає заснути і я іду на волю.
Я бачу тіла інших - вони вже майже згнили,
І їм не треба їсти, щоб підтримувати сили.

Приспів:
Чомусь так холодно мені
І щось болить у голові.
Я думав після смерті
Я стану купою землі.

Облізлі пальці мої риють холодну землю,
Біль не дає заснути і я іду на волю.
Я бачу тіла інших - вони вже майже згнили,
І їм не треба їсти, щоб підтримувати сили.

Приспів

Люди! Всі ми там будем!
Будем, чуєте, люди?
Люди! Всі ми там будем!
Будем, чуєте, люди?

Ось я чую стук лопати,
Хтось прийшов мене копати.
Це прийшла братва робочих,
Я їх дуже з’їсти хочу!

Приспів


Похожие новости.


Вагабунда

Вагабунда

Я подарую тобі клаптик сонця, мільйон фіалок за твоїм віконцем, завтра розквітнуть повні надії вони також тебе побачити мріють. Ось де вона - моє кохання, Ось де вона, відповіла мені мовчанням, Ось де вона, забракло сили



Three Words

Three Words

Shine in every light More than for a day You stayed the same, wild And were that way Don't you want me a whole man? You can't pretend that you're not sentimental too I know I know



Только Ты

Только Ты

Привет мой день, мой яркий солнечный день! Лишь только ты смогла подарить мне эту любовь. Благодарю тебя удача! Это сложная задача, Так решилось на «пять» и я хочу кричать! Но я кричу не от



С Днем Рождения, Город

С Днем Рождения, Город

Есть один на свете город, Где меня в жару и в холод, Всё как в детстве радует, И всё ждёт моей любви. Дом, в котором я родился. Порт, в котором жить учился. В синем небе радуга, И



Гаряча І Гірка

Гаряча І Гірка

Таємничу, ніби темна вода озер Загадкову, як Бразилії ніч Каву чорну, як одну із моїх сестер Я приношу в ліжко - тільки поклич. Приспів: Я гаряча і гірка, Відчуй на смак яка, Відчуй, як пахне кава - Це




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.