Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

He’s Funny That Way

В рубрике: Тексты песен — 19.10.2012

Never had nothing
No one to care
That's why I seem to have
More than my share
I've got a man crazy for me
He's funny that way

When I hurt his feelings
Once in a while
His only answer is one little smile
I've got that man crazy for me
He's funny that way

I can see no other way
And no better plan
End it all and let him go
To some better gal
But I'm only human
A coward at best
I'm more than certain
He'd follow me West

Though he loves to work
And slave for me everyday
He'd be so much better off
If I went away
But why should I leave him
Why should I go
He'd be unhappy without me I know
I've got that man crazy for me
He's funny that way


Похожие новости.


Китано

Китано

У нас все будет, как у Китано, Простого счастья ждать не стоит, не надо. Все будет странно, спонтанно, никаких планов, И романтических встреч у фонтана. Виски допиты, и на дне стакана Причудливые блики, как с



Satisfaction (Love Don’t Come Easy)

Satisfaction (Love Don’t Come Easy)

Love, no love don't Love don't come easy What does it take To make a good boy a man? Satisfaction. What does it take To make the world understand? Satisfaction Some people need it Some people don't But it you



Avant Qu’elle Parte

Avant Qu’elle Parte

Insens?, insensible, tu l'aimes mais pourtant tu la fuis Insens?, insensible, tu l'aimes mais pourtant tu la fuis Doomam's Pardonne-moi pour tes insomnies ? r?p?tition Pardonne-moi pour le files d'attentes, tes clashs ? l'inspection Pardonne-moi



All Things Must Pass

All Things Must Pass

Sunrise doesn't last all morning A cloudburst doesn't last all day Seems my love is up and has left you with no warning It's not always going to be this grey All things must



Шпарю

Шпарю

Расскажу я вам, ребята, Городские новостя. Был я давеча в столице И в столице дал гвоздя! Там у них ночные "клабы" - До утра, ядрена вошь! Там у них такие бабы - Так что мимо не пройдешь. Припев: А




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.