Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Мудрий Вуйцьо

В рубрике: Тексты песен — 04.07.2012

Мудрий вуйцьо заробив си на вино,
Мудрий вуйцьо вже не пив давним-давно,
На таксі собі він поїхав з форсом геть до бару,
Гордо дав на чай і почув плакучую гітару.

Танцювала гола баба без стида,
П’янким задом косооко повела,
Шоколядою дід запив слину марочного раю,
А наградою був шикарний план - я їй поморгаю

Стоп! Гей-гей-гей, стоп!
Нєжно так в очах темніло - серце чаще сі забило,
Стоп! Гей-гей-гей, стоп!
Закружилось, завєртєло і запєло

П’яний вуйцьо танцовщицю в кут загнав,
При народі маньякально цілував,
Як кабан хрипів, напускав слину на упруге тєло,
Матом бубонів, в судоргах хапав за амурне дєло

Шторм овацій стіни бару заповняв,
Вуйцьо, шайбу! - бармен голосно кричав,
А патрульний бив свою голову справжнім пістолєтом,
Хтось безмозгло вив, ізвращоннії подавав совєти

Стоп! Гей-гей-гей, стоп!
Жертву з вуйцьом виносили, бо вони сі перші били
Стоп! Гей-гей-гей, стоп!
Пов’язали, покрутили і пришили - гуд бай


Похожие новости.


Борода

Борода

Все, все говорят что борода мне не идёт (не идёт!) Что с бородой я выгляжу ну как урод Сове-советуют мне бороду сбривать... да, да! А я на зло буду носить её опять !



Andy Warhol

Andy Warhol

(This is Andy Warhole and it's take one, take one) It's, it's Warhol actually (What did I say) Whole, it's whole as in wholes (Andy Warhol) Wah, Andy War hol, Andy War hol (he) Like whole



Pledge Allegiance To The Hag (feat. Merle Haggard)

Pledge Allegiance To The Hag (feat. Merle Haggard)

There's a little dive on a dead-end road Called the Cross-Eyed Cricket Waterin' Hole Where you can hear the sound of a steel guitar An' get loud an' rowdy with PBR But at the



No Games

No Games

[Z-Ro:] I'm from Missouri City Texas, Ridgemont to be exact Where you haters come, to get your wig stomped And 9-1-1 is just a number, cause the laws ain't coming We all got glock



Volare

Volare

Ти так закохано дивишся в очі мої, Що серце палає і б'ється, і рветься з грудей. Я не повірю, що ти не кохаєш, прости. Бо очі - то дзеркало серця й душі у




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.