Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Мама

В рубрике: Тексты песен — 26.09.2012

Не називайте матерів сивокрилими, сизокосими.
Тоненька складка поміж брів - неначе стежка між покосами.
Не обвантажуйте плече торішніми сльозинами,
Бо ваша туга їх пече самотніми хвилинами.

Приспів:
Мама - задивилася у даль.
Мамо, на твоїх устах печаль?
У очах твоїх живуть гаї,
А у голосі співають дитинства солов’ї.
Ців-ців! Тихо-тихо - відганя від доні лихо.
Трохи вітру, трохи літа, щоб солодко спалось дітям.
Ців-ців! Тихо-тихо - відганя від доні лихо.
Трохи вітру, трохи літа...

Не залишайте матерів - вертайтеся з лелеками.
Дивіться мальвами з дворів - ростіть при них смереками.
Вони з ікон усе простять - і перехрестять вас з вікна.
До серця вашого свята торкнеться мамина рука.

Приспів

Не ображайте матерів - листами, де лише дванадцять слів.
Їм бійтесь словом допекти.
Не смійте зморшки їм нові ректи!

Приспів:
Ну, мамо!


Похожие новости.


Louder

Louder

Louder [x4] I'm staring out of my window And the rain is pouring down When you left, I was so low But I'm not gonna drown I don't need no shoulder I'm gonna be a soldier I



День Народження

День Народження

У нас вечірка, гуляє п’яна хата, Голодні хлопці прийдуть і дівчат багато, Закуски море і дуже багато пива, І навіть тітонька Маруся сидить щаслива. Принесли гості подарунки і купу квітів, А під столом вже співають



Сон

Сон

Утро раздавит остатки сна в чашке кофе Проснулся жадно но где помню плохо и только Разбитые как стаканы мы засыпали на разных дистанциях Одежду оставляя в памяти, музыку сжимая пальцами Я просыпаюсь снова в



Уфа юкэлэре (Уфимские липы)

Уфа юкэлэре (Уфимские липы)

Яшьлек урамнары, тулы хыяллары, Без - шатлыкка туймас исэлер. Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Яфрак яра-яра сOйлерлэр. Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Яфрак яра-яра сOйлерлэр. Безнен, менгэн атлар, Еллар, аргамаклар, Комеш тезген, алтын йOгэннэр Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Чэчэк ата-ата сOйлэрлэр. Уфа юкэлэре Онытмаслар эле, Чэчэк ата-ата сOйлэрлэр. (Перевод: Улица



D.J.

D.J.

I'm home, lost my job, and incurably ill You think this is easy, realism I've got a girl out there, I suppose I think she's dancing Feel like Dan Dare lies down I think she's




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.