Родная Не Плачь
Нет, не так уж плохо всё у нас
Есть ещё в душе надежда
Я ещё увижу глубину небесных глаз
Я ещё спою, как прежде
Родная, не плачь
Родная, не плачь
Моя родная, не плачь
Ты слышишь, родная, не плачь
А ты помнишь, лес нас прятал в тень
Долгий век считала нам кукушка
Это был последний летний день
Я шепнул тебе на ушко
Пели песни под окном коты,
А по радио Боб Марли
В лунном свете танцевала ты
Помню, что тогда сказал я
Будет всё у нас хорошо
Будет всё у нас хорошо
No woman, no cry.
Похожие новости.
I Know You Want Me (Calle Ocho)
Haha Its Mr. 305 checkin' in for the remix, you know that S 75 Street Brazil? Well this year gon be called Calle Ocho, Hahahaha Que ola cata, Que ola omega and this how we gon
День & Ніч
Може щось зі мною сталось Може сонце так сховалось Але мушу розмовляти На підлозі кімнати І ніхто мене не чує Я кажу – його дратує Час іде, а я не знаю Що будую, що ламаю Але день, день
Зачекай
Ще одна мить і ти підеш У світ своїх думок і мрій І знову я залишуся у темряві нічній З собою віч - на - віч Чи пам’ятаєш танець наш У ньому я літав до
Віє Дим…
Віє дим... Струни дерев чіпляє... Самотнім стогоном відгукнеться, Та стихне. Хто знає?.. Чи не згасне полум’я, що в іскрах Вже ледве дихає життям? Чи не напрасне це буття? Хто володіє знанням? Куди ховаються тіні Від спеки під монцем палючим? За
Будемо Вільн
Ви дурні бо бідні, бідні бо дурні Ви ліниві не стільки тілом, скільки душею Ви хочете все і негайно, але не отримаєте Але не отримаєте на ніц Приспів: Коли до Відня підходив Кара Мустафа, ми
