Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Оце Я

В рубрике: Тексты песен — 08.06.2012

Оце повзу я до канапи, стан мій дрова - шо дрова
То любі друзі були вчора, мекнули діжу вина.
В зубах шкварчить беник “Ватри”, немає сил губами тримати
Отак повзу я мабуть з півгодини, регоче навіть павук з павутини.

Тарганець від ханки чуха вуха, на ніс засіла синя муха
Мені цікаво що вона там хоче, а запитати не хватає мочі.
Рок-н-рол на банджо грають цвіркуни, плішивий кіт танцює на вікні
Клопи щось роблять в мене на кроваті, ой, що це робиться в моїй хаті.

Лагідні сусіди виб’ють двері... Ґвалт! Рятуйте! В хаті труп!
Ще учора з ранку пив Валерій, ща над тілом зграя мух.
Поховали хлопця, пом’янули, гомоніли за столом
На могилі панки написали: "Він отруївся вином".


Похожие новости.


Всё Отдала

Всё Отдала

Всё что было - мир между нами Помнит всеми огнями город, город Но ты рядом тенью остался, К сердцу тихо подкрался холод, холод Я закричу, я не хочу Я убегу, я не могу Всё отдала, себя



Дай Мне

Дай Мне

Были ночи и дни, любовь, суета Пело тело мое и душа Но сказала я – «Стоп. Ни шагу назад». В жизни моей было все не так. Но в сердце остается Только одно желание. Хочешь - возьми,



Мой Ненаглядный

Мой Ненаглядный

Муз: О.Молчанов Сл. А.Славоросов Снова одна ночью без сна Прошлое своё листаю. А надо мной голос ночной В воздухе кружит не тая. Это звучит в тёмной ночи Песенка любви простая, Плачет



Shelter

Shelter

I find shelter in this way Under cover, hide away Can you hear when I say I have never felt this way Maybe I had said something that was wrong Can I make it better



Пісня №1

Пісня №1

У когось є гарний альбом, У мене є хітова композиція... Комусь зробили комплімент, Мені – вигідну пропозицію... Хтось – відсталий користувач, Я – продвинутий юзер... У когось є талант, У мене є продюсер... Приспів: Я написав прекрасну пісню За пару




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.