Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

How Can You Sleep?

В рубрике: Тексты песен — 27.06.2012

PLEASE COME OVER AGAIN
OH GOD, IT FEELS A LOT LIKE FALLING HERE
WITHOUT YOU ON MY SIDE
I WON’T MAKE IT THROUGH THE NIGHT

PLEASE COME OVER AGAIN
OH GOD, IT NEVER FELT SO EMPTY HERE
ON MY SIDE OF THE BED
WITH SO MUCH LEFT UNSAID

OH, PLEASE COME OVER AGAIN
LET’S NOT LET THE SILENCE REIGN
YEAH

HOW CAN YOU SLEEP
WITH A HEART THAT BLEEDS?
HOW CAN YOU TURN YOUR BACK ON ME
AND LEAVE?

PLEASE COME OVER AGAIN
OH GOD, IT NEVER FELT SO WRONG MY DEAR
EVERYTIME THAT WE TRY
IT’S HARDER TO GET BY

OH, PLEASE COME OVER AGAIN
LET’S NOT LET THE SILENCE REIGN
YEAH

HOW CAN YOU SLEEP
WITH A HEART THAT BLEEDS?
HOW CAN YOU TURN YOUR BACK ON ME
AND LEAVE?
HOW CAN YOU SLEEP
WITH A SOUL THAT WEEPS?
HOW CAN YOU DREAM OUR DREAMS AWAY
AND LEAVE?

DON’T JUST LEAVE


Похожие новости.


She Let Herself Go

She Let Herself Go

He wondered how she'd take it When he said goodbye Thought she might do some cryin' Lose some sleep at night But he had no idea When he hit the road That without him in her



She Said

She Said

In every corner of my memory There's no place you wouldn't be lf anything, I wish I had Another dream with you Life was forever yesterday Nothing in the world could take Your love away, will



Паук

Паук

Бьется сердце молоточком, Не вернется, это точно. Только небо это знает, Кто за нами наблюдает. Незаметно раны мерзнут, Не под пули, а на звезды. Это надо не бояться, Просто надо оторваться... Под кожей снег, один разбег Вместе, Красивые, смертельные сети. Всех



От Глупости Нет Лекарства (feat. Антон DAS)

От Глупости Нет Лекарства (feat. Антон DAS)

Если ослепнешь, то подарю тебе глаза И сердце можешь забирать моё - я только "за" Стал бы твоим донором, был бы другой диагноз От твоей глупости нет лекарства Если ослепнешь, то подарю тебе глаза И



Новогодняя

Новогодняя

Новый Год к нам мчится, Скоро все случится, Сбудется что снится, Что опять нас обманут, ничего не дадут. Ждать уже недолго, Скоро будет елка. Только мало толка, Если Дед Морозу песню дети не запоют. Если же вам




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.