Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

How Can You Sleep?

В рубрике: Тексты песен — 27.06.2012

PLEASE COME OVER AGAIN
OH GOD, IT FEELS A LOT LIKE FALLING HERE
WITHOUT YOU ON MY SIDE
I WON’T MAKE IT THROUGH THE NIGHT

PLEASE COME OVER AGAIN
OH GOD, IT NEVER FELT SO EMPTY HERE
ON MY SIDE OF THE BED
WITH SO MUCH LEFT UNSAID

OH, PLEASE COME OVER AGAIN
LET’S NOT LET THE SILENCE REIGN
YEAH

HOW CAN YOU SLEEP
WITH A HEART THAT BLEEDS?
HOW CAN YOU TURN YOUR BACK ON ME
AND LEAVE?

PLEASE COME OVER AGAIN
OH GOD, IT NEVER FELT SO WRONG MY DEAR
EVERYTIME THAT WE TRY
IT’S HARDER TO GET BY

OH, PLEASE COME OVER AGAIN
LET’S NOT LET THE SILENCE REIGN
YEAH

HOW CAN YOU SLEEP
WITH A HEART THAT BLEEDS?
HOW CAN YOU TURN YOUR BACK ON ME
AND LEAVE?
HOW CAN YOU SLEEP
WITH A SOUL THAT WEEPS?
HOW CAN YOU DREAM OUR DREAMS AWAY
AND LEAVE?

DON’T JUST LEAVE


Похожие новости.


Я Не Играю

Я Не Играю

Если мне психолог не помогает Если некуда самой от себя бежать Я включаю громко и улетаю Принимаю стерео. Я все лишнее рывками снимаю Начинаю глубоко-глубоко дышать Наслаждение ведь это такая Тонкая материя. Припев: Я не играю, я не играю Белое-чёрное



World, Hold On

World, Hold On

Open up your heart, what do you feel Open up your heart, what do you feel is real The big bang may be a million years away But I can't think of a



Life On A Film Set

Life On A Film Set

All the poems of my neighbors That drift across the sand Are just the tendrels of a vast But gentle plant which they command The headdress of a goddess You wore the night we came Is



Место Под Солнцем

Место Под Солнцем

Засада. два пять один семь. Засада.... Ант: Правят, чтут и славят,плавят руды, буровят дыры Магнаты,сэры,меценаты Кузбасс,Экибастуз,Карпаты У босса хаты там где надо,арабы в заплатах Те что в ватниках и латах курочат плато Горбатят план пополняя файлы ГосКомСтата Клали на моду,били



Небо Мое

Небо Мое

Ты говоришь, что нету солнца. Ты говоришь, что нет луны. Ты потерялся, наверно, в трех соснах. Ты говоришь, что нет любви. Птицы покинут свои гнезда... Ты посмотри в небеса! В небе живут большие звезды! А ты говоришь




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.