Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Переживем Измены

В рубрике: Тексты песен — 29.06.2012

1 куплет.

Нет, ты не обманывай меня, не мешай,
Все нити все узелки разрывай, разрывай.
Мне безумно хочется любви и тепла,
И я забыла, что там было вчера – я живу.

Припев:

Переживём измены и сохраним любовь –
Дерзкие перемены воспламеняют кровь.
Перед красивым «завтра» сможем мы написать
Стихотворенье, автор, главное – нам не врать, нам не врать.

2 куплет.

Мне волшебный сон приснился – ты не мешай,
Ты – самый главный человек, так и знай, так и знай.
Мы… мы рисовали нашу жизнь на холсте,
Сон яркий, солнечный, огонь – он для нас, мы везде.

Переживём измены и сохраним любовь –
Дерзкие перемены воспламеняют кровь.
Перед красивым «завтра» сможем мы написать
Стихотворенье, автор, главное – нам не врать, нам не врать.

Переживём измены и сохраним любовь –
Дерзкие перемены воспламеняют кровь.
Перед красивым «завтра» сможем мы написать
Стихотворенье, автор, главное – нам не врать, нам не врать.


Похожие новости.


Someone Loves You Honey

Someone Loves You Honey

[ Brenda Lee ] I wanna share your life every minute every day and night And I want you to know that whatever you do wherever you go Remember someone loves you honey



Full Of Shit

Full Of Shit

[Pitbull:] I know you full of shit [Chorus:] Your so full of shit [x8] [Verse 1:] Believe nothing of what you hear And only half of what you see Believe nothing of what you hear And only half



Країна Дітей

Країна Дітей

"Усяке місто й містечко в землі козаків багаті мешканцями, надто ж маленькими дітьми. У кожному місті безліч дітей, і всі вони вміють читати, навіть сироти. Вдів і сиріт в цій



Добра Мадонна

Добра Мадонна

Піду гет на край землі, Вниз ногами помахаю. Возьму фляшку, або ліпше дві, Сяду, буду пив, співав, з зірками покидаю. Дуже громно закричу, Може Бог мене насварить. Я помовчу, закурю, З неба пущу з етикетки літачок підпалю. Приспів: Добра



[він] і [вона]

[він] і [вона]

Ходять годинники по колу знов і знов Проти чи спільно ми, любов це чи не любов Приспів: Ми як ведмеді білі і пінгвіни На різних ми полюсах Скажи мені чи є хоч одна причина Стоїть питання




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.