Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Учкудук

В рубрике: Тексты песен — 17.10.2012

Горячее солнце. Горячий песок
Горячие губы - воды бы глоток.
В горячей пустыне не видно следа
Скажи, караванщик: "Когда же вода ?"

(х2)
Учкудук три колодца
Защити, защити нас от солнца
Ты в пустыне - спасательный круг
Учкудук

Вдруг дерево жизни - таинственный страж
А может быть, это лишь только мираж
А может быть, это усталости бред
И нет Учкудука, спасения нет

(х2)
Учкудук три колодца
Защити, защити нас от солнца
Ты в пустыне - спасательный круг
Учкудук

Любой в Учкудуке расскажет старик
Как город-красавец в пустыне возник
И в синее небо взметнулись дома
И как удивилась природа сама

(х2)
Учкудук три колодца
Защити, защити нас от солнца
Ты в пустыне - спасательный круг
Учкудук

Ты в пустыне - спасательный круг
Учкудук три колодца…
Ты в пустыне - спасательный круг


Похожие новости.


Я Намалюю

Я Намалюю

Я намалюю... (3) Я малював сьогодні воду, вітри холодні, Між запахом лісним дочекав весни. Дощ намочив картину, що малював незримо, Десь при шляхах порожніх сліпий художник. Пера з небес снігами, перелистував вітрами Будні і вихідні, мої



Highway Unicorn (Road To Love)

Highway Unicorn (Road To Love)

We can be strong We can be strong Out on this lonely run On the road to love We can be strong We can be strong Follow that unicorn On the road to love Run, run with her



1 Night

1 Night

Hey, if only for 1 Nah Night, Night, Night, Night Ah, 1 Night, if only for 1... Night. [Hook:] [Z-Ro:] I wish I could have my loved ones back 'Cause I'd love to have my loved



Немовля

Немовля

Зморшкуватий погляд Із надр бомбосховищ Руйнування Старого передмістя Відкриті виразки Порожніх родовищ Скажене немовля Згвалтоване в колисці Послабивши зашморг Обпершись на милиці Знову продиратись Крізь спітнілі фронти Психотропні заряди Палають в потилиці Бісове насіння В бесплідні грунти Вибухова суміш У збуджених судинах Оголені підвалини Рівно диха гніт Вагітні світи Дозрівають не



Ніч

Ніч

Я не можу заснути, всю ніч Я дивлюсь у вікно на гілки І на лампу в вікні, що навпроти... Ти так далеко від мене, десь там, Де на старі дахи пада дощ, І ночують птахи




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.