Dance.Dance.Dance
I
Удвох, утрьох нас збирає по кімнатах смог
Якщо захочеш сонця – є нова програма
Вмикаєш, загоряєш, шампунем все змиваєш
Все строго віртуально, а такий так само
Як вчора, того тижня востаннє було смішно
Харє-Харє Кришна, харе збирати вишні
Нікому не потрібне твоє небесне царство
Лишилися позаду феодали і цехарство
Лишилося позаду все, що було за дверима
Постріли очима, із ста – сто мимо
Себе жаль до несхочу, більше, ніж довкілля
Глобальне потепління – велика радість для насіння
Приспів:
Дай нам Бог
Дай нам Бог – мені потрібен сенс
Дай нам Бог
Далі буде. Просто dance, dance, dance
II
Ти починаєш жити після першого кредиту
Решта - репетиція, так, пошук оксамиту
Просте твоє завдання – народився, добре
До корпорації додано ще одну особу
Що постачатиме лаве. О, Джізесе, сюрпрайз
З цієй нагоди маємо самогон-with-ice
І що ти їм розкажеш: я знову з вами, панство?
Думаєш, є попит на небесне царство
Вибач, що так сталося, були потрібні гроші
Ягня, теля, оселя - все потребує коштів
А що поробиш, хто встигне, той гребе
І якось сталось, що було не до тебе
III
Ассалям Алейкум, годі спати, Магомете
Почитай, що тут про тебе понаписано в газетах
Ага, жах, шахіди та пластіди
І як в тебе питатися «як після цього жити?»?
Відверто кажучи, PR ти провтикав
Коли було потрібно, спав, за мрією блукав
І людям по традиції вже легко здогадатися
Що на небесне царство годі… споді…
Похожие новости.
Last Time I Saw Him
Last time I saw him He sweetly kissed my lips Last time I saw him He said:"I'll be back for more of this" Last time I saw him We were crying at the bus I knew
L’histoire D’une F?e, C’est …
Trois p'tits tours et silence ! C'est ?a qui m'affecte Quand on m'aime, je danse Quand on veut, j'apparais... Trois p'tits tours et silence ! J'suis pas en latex Quand on m'oublie, le sens De ma vie
По Рельсам Любви
Я знаю, как тесно. Я помню, как прочно. Горячие волны Оставить не смогут И мне не помогут! Открытое море... Реальность так близко! И так не похожа На то, что хотим, На то, как летим! Никто никогда не будет тобой, По рельсам
Возьми Меня
возьми меня безумная ночь с потоком машин возьми меня город засыпает на трамваях пожелтевшая листва красиво только для нас эти отражения в реке освобождения от слез печально смотрят на нас может быть, вместе может быть, я возьми меня безумная ночь с потоком машин возьми меня с собой город засыпает на
Сплин
Я устал от всего, от погоды, от слов. Я устал от тяжелых Несбывшихся снов и от дум, и от дней скушных длинных – устал, словно Жизни закат, словно старым я стал. Этот
