Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Рідне Село

В рубрике: Тексты песен — 14.09.2012

Неподалік від Львова є село -
Кротошин називається воно.
Живуть у ньому люди - трударі,
Працюють від зорі і до зорі.

І народився я у цім селі,
Де рідна кожна стежечка мені.
Де милі серцю і ставок, і поле,
Плакучі верби і садки довкола.

Приспів:
Кротошин - село біля Львова.
Кротошин - село світанкове.
Дитинство і юні роки тут пройшли.
Чарівне та миле,
Веселе і щире -
Залишиться в серці завжди!

Живуть у ньому мої батько й мати.
До них хотів би часто приїжджати.
Не гнівайтесь, рідненькі, вас благаю,
Що, може, часто дім свій залишаю.

Забуть душі не суджено ніколи
Оцю стерню, що в босі ноги коле,
І руки мамині натруджені такі,
Що ніжили і вранці, і вночі.

Приспів

На серці смуток, радість і печаль.
Життя-дороги кличуть, кличуть в даль.
Роки летять, немовби уві сні,
А в небі синьому курличуть журавлі.

Приспів


Похожие новости.


Under Ground Kings

Under Ground Kings

[Verse 1] Bridge over troubled water, ice in my muddy water Rich off a mixtape, got rich off a mixtape Probably shouldn't be driving, it just got so much harder Can't even see straight,



Божевільна Казка

Божевільна Казка

Залишаю без прощання Побудоване для нас, Бо моє сліпе кохання Не прозріє через час Серед тиші і спокою Я скажу тобі: прощай, Захопились двоє грою Я без крил, а ти - літай Ти лети і не спиняйся Линь у



Cold Cold Summer

Cold Cold Summer

Shiver Oh oh I'm walking through this blizzzard alone Without you I'm so cold (oh) this summer my heart is frozen It's 98 degrees outside but I can't feel the sun The only thing that keeps me



Бродяга

Бродяга

Жизнь - зебра... А я от ног её к спине... ползу по черной полосе... и не пойму.... то ли все не как я, то ли я не как все... неразбериха полная... в этом хаосе пытаясь



Аль Пачино

Аль Пачино

Он словно Аль Пачино Уж сколько раз ему стреляли в спину А он всё живой, даже дружит с головой Он словно Аль Пачино Мами! И все мами говорят ему: "Какой мужчина!" И нет причины снова




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.