Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Шрами

В рубрике: Тексты песен — 09.08.2012

Візьми мене з Собою і ніколи не лишай,
Дозволь залишитись справжнім, дозволь залишитись.
Як би я знав Тебе тоді
Як би я знав Тебе тоді
Як би я знав Тебе тоді
Як би я знав Тебе.

Годі різати, мій мозок не витримує біль.
Я бачу ці рани в тобі.
Годі різати, мій мозок не витримує біль.
Натомість візьми собі мої Шрами.
Візьми мої Шрами.

Шрами...Любовь - не смерть, Життя - не світ!


Похожие новости.


Глаза В Глаза

Глаза В Глаза

Этот дождь по ресницам В Сердце ложь словно спица И в конце на странице снег.. Белый Белый.. Серебро..Серый город Без тебя лед и холод.. И беда вновь за мною вслед.. А так хотелось в небо с тобой.. Глаза



We Have Heaven

We Have Heaven

Tell the Moon-dog, tell the March-hare Tell the



Bridging The Gap

Bridging The Gap

[Nas talking] "The light is there." [Intro: Olu Dara singing] See I come from Mississippi I was young and runnin' wild Ended up in New York City, where I had my first child I named the



Свободная Птица

Свободная Птица

Облаков немая тень, сонный луч звезды, На асфальт роняет свет Теплый ветер ночной зари. Почему со мною нет в этот миг тебя, Почему в холодной мгле От меня ты так далека. Свободная птица ты в свободном



Вий, Мій Ранок (разом з Росавою)

Вий, Мій Ранок (разом з Росавою)

Станеш помирать - залиш мені землю, Поруч ляжу, станем слухати, як падають вогні. Станеш посівать - залиш мені зерна, Їх в долоні заховаю я та доглядатиму ростки. Приспів: Вий, мій ранок, вимий рани, винайди мене. Вий,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.