Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Їсти Дай!

В рубрике: Тексты песен — 18.06.2012

Їсти дай.
Ми від вчора не обідали,
Не вечеряли й не снідали.
Прийди скоріш і їсти дай.

Булку дай.
Пиріжок гарячий ліверний.
Хай від щастя душу виверне.
Він в тебе є, ти не ховай.

Приспів:
Дай нам хоч частинку того, що сам їси.
Може знов тобі віддамо всі голоси.

Пити дай.
Почастуй мене перцівкою,
Бо втруївся бураківкою.
Чоло болить, ну хоч здихай.

Пива дай.
Розливного і пляшкового,
Лиш свого, а не фірмового.
Нема ж валюти, ти ж совість май.

Приспів:
Дай нам щось таке, що не дав нам Горбачов.
Може через шлунок прийде до нас любов.

Жінку дай.
Сексуальну й темпераментну.
Пошукай там у парламенту,
А цю мою ти сам кохай.

Гроші дай.
Не дурні, а конвертовані,
Бо як будем ненагодовані -
З’їмо ж тебе, ти так і знай.
З’їмо тебе, ти так і знай.
Їсти дай...


Похожие новости.


Кохання У Львов

Кохання У Львов

Львівські леви пам’ятають як ходили містом ми, Як співали тихі зорі нам мелодію весни. Львівські леви пам’ятають як кохання нас знайшло, І як сміялись твої очі і навкруги усе цвіло. Приспів: Кохання у Львові, вогні



Сусуманская Лирическая

Сусуманская Лирическая

На Сусуман наладился этап: С утра гудит, как улей, дом казённый. Подтаял снег в следах медвежьих лап, Пришла весна в усиленную зону. Пёс-доходяга, высунув язык, На солнце греется у старой лесопилки. Махнул свой сахарок на полбутылки У



Right Here (feat. Drake)

Right Here (feat. Drake)

I have often dreamed Of a far off place Where a hero's welcome Would be waiting for me Where the crowds will cheer When they see my face And a voice keeps saying This is where I'm



Не Кажучи Нікому (разом з Тартаком)

Не Кажучи Нікому (разом з Тартаком)

Коли війна вривається у двері, Не захистять слова й печатки на папері. Потрібно йти, потрібно брати зброю І право на життя відстояти в горнилі бою... Одна біда пішла на захід, інша прийшла зі сходу. І



Il Campione

Il Campione

Il campione corre, vola ..... supera le stelle vola.... e non sentiamo il rumore il campione non ha mai.... paura di non farcela.... e lo guardiamo passare il suo coraggio, fantasia e lucidit? IL SORPASSO




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.