Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Яка Б Ти Не Була

В рубрике: Тексты песен — 12.11.2012

Вірив, я вірив ти казала вірила мені –
Сама не знала.
Вірив, я вірив і цю віру ти не оцінила, не поважала.
Вірив я, вірив в свої сили і вони в мене
Не фальшиві.
Вірю я, вірю я у тебе, краще мене знає небо,
Але не ти.

Яка б ти не була - я буду любити.
Я буду хотіти з тобою кожну мить переживати.
Мила, я буду чекати,
Я буду бажати, на руках носити і кохати тебе.

Знаю, знаю не кохаєш,
Так ти мене шматками розриваєш.
Знаю забуваєш і байдужий погляд на мене кидаєш.
Знаю, відчуваю все могло би бути зовсім інакше.
Чуєш, чуєш то моє серце, так воно бється вперше.

Яка б ти не була - я буду любити.
Я буду хотіти з тобою кожну мить переживати.
Мила, я буду чекати,
Я буду бажати, на руках носити і кохати тебе.
Яка б ти не була - я буду любити.
Я буду хотіти з тобою кожну мить переживати.
Мила, я буду чекати,
Я буду бажати, на руках носити і кохати тебе.

Яка б ти не була - я буду любити.
Я буду хотіти з тобою кожну мить переживати.
Мила, я буду чекати.
Я буду бажати, на руках носити і кохати тебе
Я буду любити.
Я буду хотіти з тобою кожну мить переживати.
Мила, я буду чекати,
Я буду бажати, на руках носити і
Яка б ти не була.


Похожие новости.


Самурай (feat. Баста)

Самурай (feat. Баста)

Баста Хочешь меня своим рэпом впечатлить? Напичкай речитатив чем-нибудь значительным, Чем-нибудь таким, к чему не подобрать ключи, Тем, от чего заболеешь, и не спасут врачи В темах не мельчи, в каждой рифме - чип, Зачитывать в



Taste It

Taste It

Where you gone, honey You got the flow So why would you wanna to be leaving Think again, honey It's not the end The loving that you've been receiving Don't you know you've got it Don't you know I



Всему Свое Время

Всему Свое Время

Со мной моя нежность, да что с нею делать. Унять свою гордость - душа б не болела. Со мной рядом зависть, а с ней моя злоба. Желанье быть первым, и чтоб высшей пробы. Выцвела



Шо За Фака?

Шо За Фака?

Місто, місто, дивне місто, п’яне місто, Нема де впасти, скоріш можна десь сісти. Кожен FM крутить своє фуфло, І не дивуйся коли просто так отримєш в чоло. Тут нема виходу, кращих ідей. Тут усе завмирає



Василькова Повінь

Василькова Повінь

Як пахне степ! - і гірко і медово, Лежить в обіймах дивної краси. Мої надії - зорі світанкові Упали в трави краплями роси. Приспів: Середина літа... В васильковій повені, Сонцем-медом поєні, ген степи пливуть. Ой, тієї повені




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.