Сяду На Плеч
Давай поїдемо з тобою туди
Там, де немає ніякої біди
Де наближається зима до весни
А ти давай мене на плечі сади
У нас там будуть кольорові думки
І не запутаються наші сліди
Руками своїми ти щастя тримай
Не відпускай, воно твоє назавжди
Приспів:
Сяду на плечі оп-ша-ла-ла-ла-лай
Боже як добре ла-ла-ла-лай
Вигляд чудовий оп-ша-ла-ла-ла-лай
Світ кольоровий
За нами виростуть зелені сади
І сонце буде там світити завжди
Серцями нашими розплавимо лід
І почуттями розмалюємо світ...
Похожие новости.
Квітка
я думала забути я зможу все назад не повернути, життя несе я думала бажати не варто знов бо ця скінчилася любов одна квітка неземна не моя вина що самотня знов ти моя зоре ясная та невчасная ти
Me Against The Music (feat. Madonna)
All my people in the crowd Grab a partner take it down! [B:] It's me against the music [M:] Uh uh [B:] It's just me [M:] And me [B:] Yeah [M:] C'mon [M:] Hey Britney? [B:] Are you ready? [M:]
Take From Me
Is everything not enough? What more can I give up? Is there anyone that I can trust? I give you my all and you still take from me. [Verse 1: Royce Da 5'9"] Always been
Сон
Утро раздавит остатки сна в чашке кофе Проснулся жадно но где помню плохо и только Разбитые как стаканы мы засыпали на разных дистанциях Одежду оставляя в памяти, музыку сжимая пальцами Я просыпаюсь снова в
Il Festival Di Gabicce Mare
Ragazzi non si dorme mai e qui c'? un caldo micidiale non si dorme mai e tra un'ora poi andiamo a cantare al Festival di Gabicce Mare si pronto..si pronto..si pronto? pronto... ma chi ?? ah, sei
