Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сяду На Плеч

В рубрике: Тексты песен — 09.10.2012

Давай поїдемо з тобою туди
Там, де немає ніякої біди
Де наближається зима до весни
А ти давай мене на плечі сади

У нас там будуть кольорові думки
І не запутаються наші сліди
Руками своїми ти щастя тримай
Не відпускай, воно твоє назавжди

Приспів:
Сяду на плечі оп-ша-ла-ла-ла-лай
Боже як добре ла-ла-ла-лай
Вигляд чудовий оп-ша-ла-ла-ла-лай
Світ кольоровий

За нами виростуть зелені сади
І сонце буде там світити завжди
Серцями нашими розплавимо лід
І почуттями розмалюємо світ...


Похожие новости.


Засыпает Лес

Засыпает Лес

Ночь темна спит земля в небе звезда Твоим я именем ее назвал Дни,как дым, я -один, Прошлых лет воспоминания во мне живут Сколько лет прошло с тех пор Догорел любви



Ти Зустрінеш Ї

Ти Зустрінеш Ї

Ти давно вже словам Просто так не повіриш, Ти вже знаєш на смак Розставання і біль, Тільки цих почуттів Ти нічим не заміниш, Просто скажи собі... Ти, напевно, також Не умієш прощати, Не знаходиш слова Аби просто піти, І боїшся, коли



Тільки Я

Тільки Я

1 Ти не бійся кошмарів ночі. Ти не слухай, що дощ шепоче. І почувши позаду кроки, Ти не бійся дурного ока. І коли за вікном темніє, І коли важко вітер віє. Не сумуй, загубивши вдачу, Тільки бійся, коли



Усмішка

Усмішка

Він бачить світ не так як всі, Нічого змінити не хоче в житті. Пісні, пісні, пісні... Мабуть, йому мама не ті співала. Ла-ла-ла-ла... Приспів: Коли він помиляється він зразу посміхається Усмішка врятує світ Він просто круасан без начинки І



Кажан

Кажан

До мене вночі прилітав кажан, Він мені сказав що я баран. Приспів: Не вір балаболам, не вір брехунам, Не вір кажанам, не вір пацанам... Почало світати, захотів я срати, Пішов до лятрини і почав кричати. Приспів Потім обід:




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.