Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Не Чекай

В рубрике: Тексты песен — 10.09.2012

Сніг летить звідусіль,
Б’є у Душу, кидається в очі.
Снігова заметіль
Повернути назад мене хоче.
Замело береги,
І в холодному білому світі
Слід моєї ноги
Потонув у бездонному світлі.

Приспів:
Не чекай - не прийду,
Тільки голос подам від порога,
Що на нашу біду
Замітає снігами дорогу.
Не журись, не страждай,
Кинь об землю свої сподівання.
Не молись, не благай -
Не повернеться наше кохання.

Я блукаю сама,
Пробиваюсь крізь темінь очима,
Знаю: наша зима
Нам у весну дверей не відчинить.
Чорна ніч промайне,
Скресне крига поміж берегами,
Та не буде мене,
Бо піду, як зима за снігами.

Приспів


Похожие новости.


Ты Не Закрывай Свое Сердце

Ты Не Закрывай Свое Сердце

Ай-ай-ай... Что случилось, я не понимаю У-у-у... У меня как будто всё в тумане Ты о чём-то думаешь, только мне не говоришь Ай-ай-ай... Тук-тук-тук я стучу, а ты не открываешь Стук-стук-стук мой не слышишь и



Другий Світ

Другий Світ

Вір мені - труд цей вартуватиме Хоч час до часу сумніваюся Чи має сенсу так іти далі Спогади про всі неправедні діла У мені будять пориви Яких ніхто не годен згасти Волів би вихором, бурею встати Голос



Thug Life

Thug Life

[Al Pacino in Scarface:] You're all a bunch of fucking assholes, you know why You don't have the guts, to be what you wanna be You need people like me, so you can



My Sermon

My Sermon

Z-Ro, Z-Ro... [Z-Ro] 24 up in this game, and I don't own a damn thang Just a bunch of bags receiving blows, trying to maintain Dealing with insanity, probably dumping demanding me Started out at



Вспыхнет Свет

Вспыхнет Свет

Вспыхнет свет, развеется мрак, Звезды погаснут и потеряются, Плач одиноких собак В асфальте пустом растворяется. Вспыхнет свет, пустые глаза, Плачут, ведь ночь, режут кинжалами. Небес чужих бирюза Падает вниз одеялами. Вспыхнет свет, так и знай, так и знай... Вспыхнет




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.