Не Чекай
Сніг летить звідусіль,
Б’є у Душу, кидається в очі.
Снігова заметіль
Повернути назад мене хоче.
Замело береги,
І в холодному білому світі
Слід моєї ноги
Потонув у бездонному світлі.
Приспів:
Не чекай - не прийду,
Тільки голос подам від порога,
Що на нашу біду
Замітає снігами дорогу.
Не журись, не страждай,
Кинь об землю свої сподівання.
Не молись, не благай -
Не повернеться наше кохання.
Я блукаю сама,
Пробиваюсь крізь темінь очима,
Знаю: наша зима
Нам у весну дверей не відчинить.
Чорна ніч промайне,
Скресне крига поміж берегами,
Та не буде мене,
Бо піду, як зима за снігами.
Приспів
Похожие новости.
Ты Не Закрывай Свое Сердце
Ай-ай-ай... Что случилось, я не понимаю У-у-у... У меня как будто всё в тумане Ты о чём-то думаешь, только мне не говоришь Ай-ай-ай... Тук-тук-тук я стучу, а ты не открываешь Стук-стук-стук мой не слышишь и
Другий Світ
Вір мені - труд цей вартуватиме Хоч час до часу сумніваюся Чи має сенсу так іти далі Спогади про всі неправедні діла У мені будять пориви Яких ніхто не годен згасти Волів би вихором, бурею встати Голос
Thug Life
[Al Pacino in Scarface:] You're all a bunch of fucking assholes, you know why You don't have the guts, to be what you wanna be You need people like me, so you can
My Sermon
Z-Ro, Z-Ro... [Z-Ro] 24 up in this game, and I don't own a damn thang Just a bunch of bags receiving blows, trying to maintain Dealing with insanity, probably dumping demanding me Started out at
Вспыхнет Свет
Вспыхнет свет, развеется мрак, Звезды погаснут и потеряются, Плач одиноких собак В асфальте пустом растворяется. Вспыхнет свет, пустые глаза, Плачут, ведь ночь, режут кинжалами. Небес чужих бирюза Падает вниз одеялами. Вспыхнет свет, так и знай, так и знай... Вспыхнет
