Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ясмін

В рубрике: Тексты песен — 29.08.2012

Приспів:
Розцвітають кущі ясміну,
Грає сонце в височині,
Чи зустріну, чи не зустріну?
Чи побачу тебе, чи ні?

І куди б скерувати кроки,
Щоб тебе я могла знайти?
Тільки бачу, - іде високий,
Придивляюсь, чи то ж не ти...

Приспів

І не вітряно, і не хмарно,
Все заповнив весняний сміх.
Цілий день проброжу я марно,
Не зустрівши очей твоїх.

Приспів

Та зате серед ночі, любий,
В весняному моєму сні, -
Поцілуєш мої ти губи
І щось тихо шепнеш мені.

Приспів


Похожие новости.


На Счастье

На Счастье

Через год, Через два, Через три, Через пять Через шесть, Через семь, Через сто, Двадцать семь, Тридцать пять... Если увижу тебя когда-нибудь опять, то разорву на части, Если увижу тебя когда-нибудь опять, то разорву



На Меж

На Меж

Я лиш прошу тебе незабуті слова Що тобі говорив у полоні тепла Та тепер вже нема нас у цій суєті Залишилась одна ти на грішній землі Ти як вітер легкий забираєш в полон Залишаєш свій



Вихідний

Вихідний

З ранку прокинувся, знову до школи Каторга ця не мине вже ніколи Уроки зробив, повечеряв і спати Батьки не пускають допізна гуляти Мені так хочеться на все забити Мені так хочеться нічого не робити До обіду



Heaven

Heaven

[Chorus] (If Heaven was a mile away) Would I pack up my bags and leave this world behind? (If Heaven was a mile away) Or save it all for you? (If Heaven was a mile



Будь Що Буде

Будь Що Буде

1 Ти хлопець вродливий І ти це знаєш. Ти легко і красиво В кохання граєш. Ти поруч проходиш - Не помічаєш, На мене уваги Ти не звертаєш. Але чекати я більше не буду. Тебе зустріну І будь що буде. Приспів: Будь що буде




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.