Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Грає Вітер

В рубрике: Тексты песен — 01.10.2012

Грає вiтер, у сопiлку виграє,
Соловейко щось виспiвує своє.
Так витьохкує - музичить: тьох, тьох, тьох!
Завмирають серденька в обох.

Приспів:
До схiд сонця, на свiтанку,
Одягну я вишиванку.
Вишиванку одягну,
Як дивограй, як дивограй.
Милий, рiдний, мiй Iванку,
В парi будем до останку -
Повiнчає водоспад нас i ручай, i ручай.

Грає вiтер, у трембiту виграє,
Нам зозуленька на щастячко кує
I вiщує свiтлу доленьку дзвiнку...
Я заручена i вже в вiнку.

Приспів

Грає вiтер, на цимбалах виграє.
Вiд кохання млiє серденько моє.
В нас мiцна любов, Iванку, нiби сталь,
Вiрна, промениста, мов кришталь.

Приспiв


Похожие новости.


Ромео

Ромео

Останні зникають монети, А над містом блукають комети, Але розказати Йому де ти, Не зможе ніхто Ромео спішить до Джульєти, В Ромео в руках пістолєти, Ромео сказати Джульєті хотів Приспів: Хочеш забути - давай забувай мене,



Вже Сонце Низенько

Вже Сонце Низенько

Вже сонце низенько, Вже вечір близенько. Спішу я до тебе, Ти ж моє серденько. Спішу я до тебе, Ти ж моє серденько. Спішу я до тебе, Ще й до твеї хати. Як ти мене впустиш, Щоб не чула мати? Як



Весело !

Весело !

К.1 Раз, два, три и вот опять мы с Вами Мы Банги Хэп, мы будем вашими устами Будем говорить о том о чём любим молчать, Но что-то лыбу тянет и нам хочется торчать Весело, весело,



I Will Stand By You

I Will Stand By You

I will never back down from a good fair fight I will find my way through the darkest night No, I'll never feel wrong for doing what's right I will stand by you I



Give It Up To Me (feat. Lil’ Wayne)

Give It Up To Me (feat. Lil’ Wayne)

How you doin'? I'm Mr. Mos I'm back Timb, are you on it? Timb, are you on it? Give me some Is this what you wanted? Is this what you wanted? Oh Uh, Wayne's world I'm the




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.