Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вітер З Гір (Весна Йде)

В рубрике: Тексты песен — 19.07.2012

Перші скажені грому розкати
Чисте повітря пронизують -
Так завжди навесні на Нашій землі.
То грози сніг останній змивають...

Б’ють бойові барабани Весни -
Дощами й громами.
Вісники перших трав - вони,
А супутники їх - холодні тумани.

Тане на річках змутнілий лід,
За течією несеться -
Опір без сенсу - Весна йде;
Його смерть неминуча - кришиться, б’ється...

Де-не-де на деревах ще є
З осені листя - чорніє...
Не лишиться нічого - градом зіб’є
Весна. Та спалить змарніле.

Й димом полине у височінь,
Де хмари межують неба блакить;
Зірветься Вітер з Карпатських гір,
Та й розшматує у мить...

Вітер з гір несе весну,
Засіє її у степах над Дніпром
Пролісками, бо пам’ятає сумну
Цю землю, що взимку сам скував морозом.

Вітер несе на Вкраїну Весну
Від Карпатських гір до славетного Дону!
Влітку розквітне в лісах Чигирину,
А восени верне додому...
Дощами...


Похожие новости.


Сам Собі Країна

Сам Собі Країна

На твоїх джинсах американський прапор На твоїй майці – канадське кленове листя У твоїх очах видно тільки одне питання: Хто менi скаже – чому я тут народився? Не твоя вина - що ти батька



Как Есть (feat. Баста)

Как Есть (feat. Баста)

Guf: Иномарка с мигалками поворачивает в арку Охранник пропускает на паркинг, среда, Лубянка Тайна светлых коридоров окутана мраком В кабинетах просторных шкафы с полками,на полках папки В папках дела, в них явки, фамилии, имена На против



I Shake I Move

I Shake I Move

EHHHHHHHHHHHHH! I shake, I move the shake the girl gets hot, I shake I move and the girl gets hot I shake I move and the girl gets hot I shake I move I



Девушка-Победа

Девушка-Победа

Сигарета нон-стоп в её руке Даже если потоп, она в огне Даже если все спят она одна Она не спит, она как луна. В её голосе , в глазах - дурман Её облик красив, любовь



Йог Спокоен

Йог Спокоен

След останется и как бы ты не заметал Люди носятся по свету гибнут за металл Жизнь идет – Йог спокоен А жизнь идет – Йог спокоен Жизнь идет – Йог спокоен как всегда Тридцать лет прошли под кайфом,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.