Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Прощай!

В рубрике: Тексты песен — 02.08.2012

Вiддзвенiло лiто в запашних покосах,
У журливих хмарах синiй небокрай.
Розплела кохання золотавi коси
I пiшла вiд мене, кинувши: "Прощай!"

Приспів:
Прощай!
Та чи зможу тебе я забуть?
Прощай!
У цiм словi безрадiсна суть.
Прощай!
Наче пострiл прицiльний, що б’є
Прямо в серце.
Прямо в серце моє.

Вiдлiтають птахи в посивiлу просинь.
Спiнився дощами в горах водограй.
Журиться за лiтом золотава осiнь,
Шепочу в нестямi зрадливе: "Прощай!"

Приспів

Крiзь дощi осiннi, хугу i морози
Йду я за тобою в дивовожний край.
Вiрю, що з’явлюся на твоїм порозi,
Подарую "Здрастуй", поверну "Прощай!"

Приспiв


Похожие новости.


А Я Собі Гуля

А Я Собі Гуля

Раз, два, раз, два, три, чотири Я вийшов із дому, я кльовий пацан Купив папіросів і семок стакан Зайшов в дискотеку, туснув 100 грам Ну хто блін на мене? Я всім зара дам!!! Тобі навалю



Ямщик

Ямщик

Разгулялась пурга, Все метет да кружит, Да, разрезав снега, Тракт проезжий лежит, И в упряжке саней Под напев ямщика Мчится тройка коней, Мчится издалека. Сколько видно окрест – Хоть шаром покати, Только встретится крест Да часовня в пути, Только волки снуют Да луна,



Мої Сни

Мої Сни

Пам’ятаєш, як колись наші сни переплелись, Ми вдивлялися у вись десь поміж них, А на відстані руки в море падали зірки, Ми тоді були такі, як вони, Я так бережу ті сни... Приспів 1: Мої сни



Будуймо Храм

Будуймо Храм

Порозкидала нас недоля По всіх широтах і світах, Ламала, гнула нас неволя, Немов билину на вітрах. Не всі вернулися додому, Лишились там, на чужині, В сльозах втопили горе й втому, Літа - змарновані й сумнi. Приспів: Будуймо храм, духовний



Tennessee Line

Tennessee Line

I open my lungs to breathe in forgiveness and love Haunting me now reminders of how I used to be And on down the road my troubles are sure to follow Looking out




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.