Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Тоб

В рубрике: Тексты песен — 29.10.2012

Тобi
Замiсть квiтiв я дарую цi слова:
"Ти вабиш, наче квiтка лугова.
Ти - диво, щастя, як весна,
Ти - зiрка провiдна ясна!"
На твоїх вустах промiнь сонця гра.
У твоїх очах - голубiнь Днiпра,
А в твоїх руках є ключi чудовi
В дивосвiт любовi i добра.

Тобi
Покладу до нiг кохання первоцвiт,
Ти - мрiй моїх щасливих зорелiт.
Ти - маниш серце в дивний край,
Ти - весен чарiвних розмай.
Хай твоя коса на моє плече
Пада i звиса чи струмком тече,
А твоя краса в поцiлунках згоди
Полум’ям серденько обпече.

Тобi
Я дарую, наче квiти, цi слова:
"Ти - радiсть щастя, вiчна i нова.
Ти - в сяйвi щастя, в хвилях злив,
Ти - юної душi порив!"
Хай твiй спiв дзвенить в зеленi ланiв!
Хай земля шумить колосом хлiбiв!
Вiчно буде жить у серцях кохання,
Вiд найперших до останнiх днiв.


Похожие новости.


Ну, Пострибай!

Ну, Пострибай!

Три-чотири, я вийшов із квартири, Починаю теревені, тари-бари, тири-пири. Іду по тротуару, гуляю по бульвару, Дивлюся на всі боки - підбираю собі пару. Усім посміхаюсь, не лаюсь, не кусаюсь - Привабливим та добрим бу-бу-бути намагаюсь. І



[кОдакУбику]

[кОдакУбику]

Ми з "Midnight Blue" робили чи то сагу, чи то раггу, Одначе, двинув кони наш старий хард-диск. Проте, з’явився Кубик, що він мав наснагу, Мав Norton Disk Editor й драйвер ruki.sys. Вони з Андрієм



Eternit?

Eternit?

Amata mia, deve essere cambiato il tempo perch? nel mio giardino sboccia una rosa. averti qui ? pi? di quello che aspettavo ? pi? del giorno che sognavo e sognavo... tu fai a me quello che il



Скажи, Как Мне Жить (feat. Ассаи)

Скажи, Как Мне Жить (feat. Ассаи)

Это не закончиться, я знаю точно Я помню почерк твой и многоточия Эти увечья плечам болят крылья Так полюби меня, как есть, во имя мира Мне не стыдно, паскудно, порой обидно Битая посуда, молитва, туман



Хочу Все Забути

Хочу Все Забути

Знову календар завершив свій біг, Знову йду-бреду я в шалений сніг. Лиш мою печаль не лікує час І ніколи ніч не з’єднає більше нас. Приспів: Хочу все забути, що було, Дивиться самотність у вікно. Знаю все дарма,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.