Буде Щастя
Куди летять мої прекрасні роки?
Чому так швидко пролітають дні?
Чому тяжкими стали мої кроки?
Чом не всміхнеться доленька мені?
Я так бажаю радості тієї,
Що в молоді літа чарує світ:
Зустрітись хочу з мрією своєю -
Зірвати прагну папороті цвіт.
Приспів:
Казали мама, казали тато:
- Ще прийде, доню, до тебе свято.
Ти в нас вродлива і працелюбна, -
Ще будуть в тебе щасливі будні.
Хвилини щастя і роки чекання,
Як сон, полинуть в неосяжну даль.
Мого життя колись п’янке кохання
Перевелося на гірку печаль.
Та все ж спасибі вам, терплячі роки!
Тепер я знаю: щастя в тім моє,
Що в кожній миті бачу щось високе,
Бо в кожній миті щось прекрасне є.
Приспів
Таки прийшло мені від Бога щастя,
Хоч десь блукало, а таки знайшлось:
Зуміло світлим променем упасти
На добре серце і ясне чоло.
Тепер лише здоров’я прошу в Бога,
Щоб жити в щасті, - хай воно цвіте,
Хай відступають смуток і тривоги
І душу гріє сонце золоте.
Приспів
Живу в коханні і радію будням,
Радію дітям, правнукам своїм
І вірю в долю, вірю добрим людям
Та все бажання втілюю свої.
Іду щаслива і несу надію,
Що і до вас прийде найкраща мить.
Живіть здорові і плекайте мрію,
Бо задля щастя варто в світі жить!
Похожие новости.
Минула Ніч
Минула ніч, лягла більмом на душу В брудних калюжах світло ліхтарів Розгублений я сам по місту блужу Що мав - пропив, а досі не сп’янів Приспів: Я не знаю що я, і для чого я Сьогодні,
Drummer Boy
[Justin:] Come they told me pa rum pa pum pum. A newborn king to see, pa rum pa pum pum. Our finest gifts we bring, pa rum pa pum pum. To lay before the
Чорнобильський Метелик
Чорнобильський метелик крилятами маха, Учора народився, а нині вже здиха. Над чорною землею німий люнає біль, Отак і розпочався цей чорний водевіль. (2) Я на танго запрошую усіх, хто з МінАтомЕнерго, Щоб море орденів аж
Время-вода
Вот и всё, апостроф Так сложились звёзды Ты глаза отводишь И космос Заплетать не будем Узелки двух судеб Но вокруг так много Иллюзий Шаг, шаг в другое измерение Там, там медленней мгновения Припев: Время-вода, кубики льда В горячее-горячее сердце Выпью до дна и
Иди Своей Дорогой
Я не привык, чтобы меня зря напрягали, Доставали и за дурака держали! Как-будто свет на мне клином сошёлся И для развода сразу повод вдруг нашёлся. Эй, дядя! Вешай другим свою лапшу, Твою туфту я
