Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Непотрібен Тоб

В рубрике: Тексты песен — 24.10.2012

Даремно стільки часу пройшло від того дня
Завдячуй це минулому, якого вже нема.
Незібрана деталь і крок повис у самоті
Депресію ламаєш, блукаючи вночі.

Можливо - я був хороший, тобі на це начхати
Поранила ти душу, тебе тепер не хочу знати.
Плавила крижину, що гріла серце у мені
Зламала мій світ, я непотрібен тобі.

Приспів:
Відчуй цей смак, смак любові та страждання
Ти зламала мій світ, зламала всі бажання.
Крізь далекий шлях, хай побачиш і знайдеш
Того, хто так потрібен тобі, а мене не повернеш.

Страх переповняє кров, пробач ти у тому винна
Ти захотіла гратись, повір я є теж людина.
Ти втратила цей світ, іди поплач в куті
Сама домоглась вогню, на мому мості.

Тепер, ти побачиш світло. Ти будеш плакати дощем
То зрозумієш тихо, що хтось давав своє плече.
Хтось - писав так ніжно, ти посміхалася у сні
Пробач мені кохана, я непотрібен тобі.


Похожие новости.


Got The Hots

Got The Hots

(Uuuh) (Hee-hee) (Uuh-hoohoo) (Hee) (Uuh-hoohoo) (Hee) (Uuuuuuh) (Ah) (Chigga, chigga) [Verse 1:] You know I can't be away from you, girl You've got me shaking I'm in love of all the things you do, girl My body is aching Come on, baby, get up



Святая Анна

Святая Анна

Епископ властью Богом данной Печаткой от перстня крестил Ришелье, Чтобы отдать княгиню Анну Отцу святому на очищенье. Приспів: Анна, святая Анна Анна, святая Анна. За то, что адской своей красою Мужчин пленила, губила их сразу. Они, увидев чудо такое, Теряли



У Неб

У Неб

Не питай у сонця білого де його печаль Не питай у неба синього де ховає жаль Не треба питати у неба Не треба, не треба Приспів 1: Я знаю там печалі немає Там розлуки немає Я знаю Пірнаю,



Тісто

Тісто

Бар не зачинений, Шукай мене очима. Мені в тобі причина, Гину, зачепило. Летять бокали, Як завжди мало. Скінчиться вечір Хутром тобі на плечі. Приспів: Звісно, ми змішані з різного тіста І "кухар" зробив це навмисно, І ми не повторимось років триста. Чиста



Hier Kommt Alex

Hier Kommt Alex

In einer Welt, in der man nur noch lebt, damit man t?glich roboten geht, ist die gr??te Aufregung, die es noch gibt, das allabendliche Fernsehbild. Jeder Mensch lebt wie ein Uhrwerk, wie ein Computer programmiert. Es




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.