Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Думала

В рубрике: Тексты песен — 23.10.2012

Думала, думала, що все збувається.
Мріяла, мріяла - все забувається.
Та нагадає сон про твою любов,
Про ніжну, неземну любов.

Співала, співала, відкрила віконце.
Думала, думала - забуду про тебе.
Але нагадало яснеє сонце,
Зачарували синії очі, мов небо.
Співала, співала, відкрила віконце.
Думала, думала - забуду про тебе.
Але нагадало яснеє сонце,
Зачарували синії очі, синії очі,
Очі мов небо.

Днями, роками летить, немов хвилиною,
Наше життя, та не спить любов нестримная.
Та нагадає дощ про мою печаль,
Не змиє дощ її - нажаль.
Але...

Співала, співала, відкрила віконце.
Думала, думала - забуду про тебе.
Але нагадало яснеє сонце,
Зачарували синії очі, мов небо.
Співала, співала, відкрила віконце.
Думала, думала - забуду про тебе.
Але нагадало яснеє сонце,
Зачарували синії очі, синії очі,
Очі мов небо.


Похожие новости.


Have You Ever Danced With The Devil In The Pale Moonlight?

Have You Ever Danced With The Devil In The Pale Moonlight?

I've been searching for some questions found in questions I don't know to ask All bottled up inside my head and never making any sense but now I understand You see my



I’m Not Discovered

I’m Not Discovered

Every Day We Look Out Side People Walking Down The Street Again Some One Want’s To Make The Plan Some One Hope’s That We Will Not Explain They Decide To Make A



Lovin’ Me Anyway

Lovin’ Me Anyway

Oh whoa whoa, Oh whoa whoa, whoa whoa whoa No one would blame ya tomorrow If you packed your things and hit that open road Ended up in the bahamas with an address



Yоkо Sіkоku

Yоkо Sіkоku

Чистоплотна сім`я з 12 чол. живе на острові Sіkоku Тато, мама, 9 дівчат і молодший хлопчик Yоkо. Кожного ранку він дивну істоту пас, то був Пегас, японський Пегас Кожного ранку він їв пластівці,



Вий, Мій Ранок (разом з Росавою)

Вий, Мій Ранок (разом з Росавою)

Станеш помирать - залиш мені землю, Поруч ляжу, станем слухати, як падають вогні. Станеш посівать - залиш мені зерна, Їх в долоні заховаю я та доглядатиму ростки. Приспів: Вий, мій ранок, вимий рани, винайди мене. Вий,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.