Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Міра

В рубрике: Тексты песен — 22.08.2012

Міра вогню
В кожного є своя
В кожного є міра тепла
Але ж тепло для всіх

Я відчував
Як недосяжна ти
До тебе так як до зірок
І ти одна із них

Приспів:
Сьогодні нас двоє, нас двоє
І я в останнє кажу: "Не йди"
Сьогодні нас двоє, нас двоє
Якби сьогодні було завжди, було завжди

Міра вогню
В кожного є своя
В кожного є міра життя
Але воно для всіх

Я відкривав
Той незнайомий світ
Я називав ніжним ім’ям
Кожну з ночей твоїх

Приспів

Хто як не ти
Навчила нас
Бути удвох
Сильним до сліз
Був до кінця
Ніколи вниз
Тої весни

Хто як не ти
В моїх очах
Встигла знайти
Міру вогню
Кимось заховані сліди
Якби сьогодні
Якби сьогодні
Було завжди...


Похожие новости.


Ресницы

Ресницы

Губы у тебя Вкуса миндаля, Словно конопля- Дурят. Слов не говоря, Искусай меня. Силы не жалей. Дурака валяй. припев: Хлопай ресницами И взлетай. Присниться не забывай. Хлопай ресницами И взлетай. Синицею, иволгой. У тебя глаза Словно бирюза. Резко по газам Вдарим. Может быть и я Вкуса миндаля И могу



Своє Кіно

Своє Кіно

I Кінець сеансу - розплилися титри Роздуплилися вітри на виході з кіно Опади істотні, ми йдемо у жовтні Дідусі на дворі грають в доміно Кожному по щастю, іноді по сенсу Іноді по пиці, але це форс-мажор Від



І Вертером Страждав…

І Вертером Страждав…

І Вертером страждав Я у коханні І гордим Чайльд-Гарольдом Я блукав Двадцятилітній де я ? На світанні Бринить мелодія Сумніша трав Гірка неначе Брунька тополина Прозора мовби юнь Ну що пізнав Змах крил метелика Чи лет орлиний Зорі непогасання Іскри змиг Гей вічности мого життя Момент єдиний І



Крок Вперед І Два Назад

Крок Вперед І Два Назад

Озернись навколо, подивись навкруг Тиша та спокій твій єдиний друг Енергію й сили в собі відшукай Створи для себе на Землі рай Синє чистеє небо Нема жодної хмари Біль не прийде до тебе Я загою всі рани Приспів: Ти



Алая Талая

Алая Талая

Осень одевала мертвые цветы Желтою листвою Жгла и целовала и для красоты Умывала кровью Алая-талая Утекает словно вода Письмо любви никуда Алую-талую Я ее дарю, я дарю Письмо любви никому И смеются звезды глядя с высоты Холодно и ясно И сгорает солнце




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.