Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Довбуш

В рубрике: Тексты песен — 25.07.2012

С малолєтства в горах проізрастав,
Справєдлівості поняття від пріроди пріняв
Довбуш!
Для каждого гуцула як батько родний,
Для панів любої масті як собака цепний
Довбуш!

Приспів:
Довбуш, пріродний чєловєк!
Ім’я його ми не забудем вавєк!
Довбуш, пріродна людина,
Ім’я його ми не забудем до загину! (весь куплет - 2)

Довбуш був унікальним кєнтом,
Обладав ударом на 120 кілотон
Довбуш!
Довбуш!
Сєрдєц врачєватєль, унікального удара обладатєль!
Довбуш!
Сєрдєц врачєватєль, унікального удара обладатєль!
Довбуш!
Сєрдєц врачєватєль, унікального удара обладатєль!
Довбуш!
Сєрдєц врачєватєль, унікального удара обладатєль!

Приспів

Єслі трєбуєцца помощь,
Він з Говерли кричав,
А із Чорного лісу Кармалюк отвічав:
"Довбуш! Добвуш!"

Приспів (2)


Похожие новости.


Let Me Sleep Beside You

Let Me Sleep Beside You

Baby, baby, brush the dust of youth from your shoulder Because the years of threading daisies lie behind you now Don't return to fields of green where rainbow secrets were told Place your



Сонце

Сонце

За високі гори сонце відлітало Билося крильцями у небесну даль, Я ж його так довго-довго проводжала Мабуть серце знало, що прийде печаль. Приспів: Мамо, де ж те сонце, щоб спалило біль мій, Щоб зігріло душу, навіть



Monster Ballads

Monster Ballads

Radio waves are coming miles and miles Bringing only empty boats Whatever feeling they had when they sailed Somehow slipped out between the notes Out on the desert now and feeling lost The bonnet wears



Свадьба (feat. Slim)

Свадьба (feat. Slim)

Ну вот наконец уже, завтра свадьба Вроде пора, прощай, жизнь холостая Кольцо на палец, к алтарю под венец Мои родители, её мать, отец Галстук, пиджак, брюки, все дела Не помню, когда последний раз я это



The Way You Love Me [feat. Rick Ross]

The Way You Love Me [feat. Rick Ross]

I'm Swaggin, I'm Swaggin... I'm Swaggin, I'm Swaggin... (Go!) I'm Swaggin, I'm Swaggin... I'm Swaggin, I'm Swaggin... (Go!) I'm Swaggin, I'm Swaggin... I'm Swaggin, I'm Swaggin... (Go!) (Boys...) Love me, love me – it's the way you




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.