Ти Не Снись Мені Щоноч
Я до півночі чекав...
А заснуть не було сили,
Наче хтось причарував, -
Та це ж Муза окрилила...
Я до півночі не спав,
Жартувать почали друзі,
Сам не свій неначе став
І ходжу весь у напрузі...
Приспів:
Ти не снись мені щоночі,
Твої перса, твої очі...
І навіщо все мені,
Про спокій мрію
Хоч би в сні...
До сьогодні я й не знав,
Що в людей бувають крила,
Я до нині не літав,
А тепер ходить несила...
До півночі я не спав,
Я то в радості, то в тузі
І в уяві малював, -
Все, що закортіло Музі...
Похожие новости.
Keep On Doin’ It
[Talking:] Uh uh what, uh uh I gotta hustle mayn, I gotta hustle mayn Uh I gotta hustle mayn, come on come on [Big Mello:] I wake up early in the morning, thank the Lord
Брати
(музика & слова Чура) Під високими небесами, За далекими за лісами, Два брати колись були-жили. Старший - сірий, молодший - білий. Старший вчив, як вільному жити, Бути вірним, та не служити. Поза спиною – діти та жінки, Обіч
Гурзуф
Я присела, свесив ножки, вглядываясь в даль. А в ушах моих сережки, а в душе — печаль. В небе тучи сбились в кучу, небо затянув. Я сижу на самой круче, а внизу —
Patience
(with Damian Marley) Sabali, Sabali, Sabali, yonkont? Sabali, Sabali, Sabali, kiye Ni k?ra m?g? Sabali, Sabali, Sabali, yonkont? Sabali, Sabali, Sabali, kagni Ni k?ra m?g? Some of the smartest dummies Can't read the language of Egyptian mummies An' a
Ти Згасаєш
Обійма тебе холод, чуєш подих із неба, Підіймаєш свій погляд - хтось літає без тебе... Незгасаючий спогад, зачинити в раз двері Не дозволить й дорога в небо кличе до себе... Приспів: Ти згасаєш, ти згасаєш
