Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Дощ

В рубрике: Тексты песен — 31.08.2012

Дощ починався тихо так
Повільно капав-капав з даху
У кімнаті тепло й темно тік-так
Так рахував майстерно той старий годинник
Він робив нам виклик,
Наче подавав нам знак
Я не залишу так
Твою любов і думки
І солодкий смак
Не просто коханець тобі
Я - ні! Це не так,
Я серця твого маньяк
Танцполу твого танцор
Мінору твого мажор
Країни твоїх мрій посол
І всіх твоїх думок колор

Вітер-вітер-вітер між нами пролетів холодний
Витер-витер-витер всі спогади поніс в безодню
Ти втратила мене, я втратив тебе
Ти пішла і з собою забрала частину мене

Холодний лід хотів змінити я на вишні цвіт
Зробив не так, але хотів зробити так як слід
Вона казала "пусти", вона кричала "іди!"
Вона прохала "не дзвони і не тримай за руки"
А дощ холодний переймався тихо кап-кап-кап
Мого ліричного настрою він гомінливий раз
Зривалися думки із моїх площ
Я думав стукаєш це ти, а це до мене стукав дощ

Тіла твого молодого
Такого як мед смачного
Красивого і запашного
Я втрачаю контроль від того
Я втрачаю думки про гордість
Я втрачаю свою свідомість
Намагаю вести часопис
А виходить коротка повість
Бо думкам і фантазіям мандри ти
Еротичного тріллера кадри я
Віддаю всі запаси і надри тобі
За твій голос в системі квадро
Ні, не залишай улюблену деку
Меломан я твій недалекий
Я ді-джей твоєї дискотеки
Я препарат твоєї аптеки

Крізь вода, залито моє серце й душу
Ти біда, але солодкий біль, зізнатись мушу
Як промені сонця між чорних хмар ти наче віконце
Мій небесний дар, небесний дар

Холодний лід хотів змінити я на вишні цвіт
Зробив не так, але хотів зробити так як слід
Вона казала "пусти", вона кричала "іди!"
Вона прохала "не дзвони і не тримай за руки"
А дощ холодний переймався тихо кап-кап-кап
Мого ліричного настрою він гомінливий раз
Зривалися думки із моїх площ
Я думав стукаєш це ти, а це до мене стукав дощ


Похожие новости.


Шапка-невидимка

Шапка-невидимка

Я бы любой суке в мире в кабину накинул, если бы был невидимым, Если б мог растворяться в воздухе, как дым. Был бы Золотым мальчиком, целый мир был б моим. Ветерком ночным проникал



Мутные Замуты (feat. Slim, Птаха)

Мутные Замуты (feat. Slim, Птаха)

Мутные замуты, морозы лютые, Холодное субботнее московское утро Вечером клубы, и надо бы что то придумать, Дабы не обламываться с рожей хмурой Вариантов масса, меню на все вкусы, Но главный минус - никогда не бывает



Rescue Me

Rescue Me

Rescue me And take me in your arms Rescue me I want your tender charms 'Coz I'm lonely and I'm blue I need you and your love too Come on and rescue me Come on baby and



Беспечный Русский Бродяга

Беспечный Русский Бродяга

Я беспечный русский бродяга Родом с берегов реки Волги Я ел, что дают, и пил, что Бог пошлет Под песни соловья и иволги Я пил в Петебурге и я пил в Москве Я пил в



Адьос!

Адьос!

Все было как в романах Коэльо. И мы с тобой две перелетные птицы, (Высоко над землей!) А птицам глубоко параллельно, Все, что внизу под ними может случиться. И было небо цвета Индиго, а было, не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.