Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Трясовинна Іде

В рубрике: Тексты песен — 20.07.2012

Трясовиной затягують ідеї.
І мій народ, вірніше, із народу
Зробити ладні так -
Щоб в віршарі побачити Енея.
Одіти свитку, станцювать гопак.
Комусь в утіху, а собі на шкоду,
Сховать люстерко і кричать про вроду.
Знов з будня бій чи свято,
І під хороводи...
Возвести трон собі до небозводу -
І думать так -
Ну а кріпак, він й в Африці - кріпак.

А може можна було не напитись
Свободой...
Та стан душі...
Сьогодні все б по іншому...
Сьогодні все б по іншому...
Та про Відчизни чую вроду,
З якою щастя навіть в шалаші.
І винна не вона,
Що просвіту нема...
Шо за вікном дощі...
Що з нею щастя дійсно в шалаші.

Змінити п’ятикутку на тризуба.
Червону книжечку на місце
В бізнесклубі.
Плювать, що цитувать -
Чи капітал, а чи Кобзар.
Лиш бути б пастухом людських отар.
І може б дав Бог росту,
Та гниле коріння.
І не хватає совісті та вміння.
А тут хоч плач, хоч скач -
Ніхто не чує.
Що твій нарід вже що - ледь
Не бомжує.

Тікаю думкою з каземату.
Та де втічеш - себе не переробиш.
Коли твій вірш - сприймають,
Як гармату Аврори.
І Кобзареві до землі би поклонитись треба.
За тії сльози, що пролив,
Та де...
Коли зробили з нього
Ідола святого.
Бога-прокурора.
Ти плачеш разом з ним,
Та знаєш лин одного Бога.

У політичних ігр - є сто доріг,
Та не омивши рук...
Не виплакавши сльози...
І кожен молить -
Бережи нас, Боже!
Від "Войовничих лицарів"
Та від "Спасенних іг".

А може то напитись і забутись...
Чи в двірники піти, десь у Канаді...
Багато так і роблять...
Та такі принади - не по тобі.
Не по тобі!
Бо краще в рідній хаті.
З надією в журбі - слова перебирати.
Та бути в совісті.
До совісті взивати.
А бути в совісті, до совісті взивати
Чи по тобі?


Похожие новости.


El Fusilado

El Fusilado

Listen close to this crooked mouth For my story I will tell–o Lived in Mexico by the name of Wenseslao Moguel–o Left my home in Santiago The heart of the city of Merida Served with



Baby

Baby

Oh wooaah [x3] You know you love me, I know you care Just shout whenever, and I'll be there You are my love, you are my heart And we will never ever ever be



Let Love Down

Let Love Down

I can't remember when He looked at me and cried Said something broke inside of you Were my best friend Whatever come our way You know I'm your gal 'till the e-e-end When I finally go



Funeral Song

Funeral Song

I dumped you again I don't understand It's happened before Can't take it no more These foolish games Always end up in confusion I'll take you back Just to leave you once again I died in my dreams What's



Братц

Братц

Братц, братц, ты мой братц, Братц, братц, ты мой братц. А ты не знал, а ты не знал, А я, а я твой братц, братц, ты мой братц, братц Ты мой братц. Купила тетя Ладу




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.