Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Трясовинна Іде

В рубрике: Тексты песен — 20.07.2012

Трясовиной затягують ідеї.
І мій народ, вірніше, із народу
Зробити ладні так -
Щоб в віршарі побачити Енея.
Одіти свитку, станцювать гопак.
Комусь в утіху, а собі на шкоду,
Сховать люстерко і кричать про вроду.
Знов з будня бій чи свято,
І під хороводи...
Возвести трон собі до небозводу -
І думать так -
Ну а кріпак, він й в Африці - кріпак.

А може можна було не напитись
Свободой...
Та стан душі...
Сьогодні все б по іншому...
Сьогодні все б по іншому...
Та про Відчизни чую вроду,
З якою щастя навіть в шалаші.
І винна не вона,
Що просвіту нема...
Шо за вікном дощі...
Що з нею щастя дійсно в шалаші.

Змінити п’ятикутку на тризуба.
Червону книжечку на місце
В бізнесклубі.
Плювать, що цитувать -
Чи капітал, а чи Кобзар.
Лиш бути б пастухом людських отар.
І може б дав Бог росту,
Та гниле коріння.
І не хватає совісті та вміння.
А тут хоч плач, хоч скач -
Ніхто не чує.
Що твій нарід вже що - ледь
Не бомжує.

Тікаю думкою з каземату.
Та де втічеш - себе не переробиш.
Коли твій вірш - сприймають,
Як гармату Аврори.
І Кобзареві до землі би поклонитись треба.
За тії сльози, що пролив,
Та де...
Коли зробили з нього
Ідола святого.
Бога-прокурора.
Ти плачеш разом з ним,
Та знаєш лин одного Бога.

У політичних ігр - є сто доріг,
Та не омивши рук...
Не виплакавши сльози...
І кожен молить -
Бережи нас, Боже!
Від "Войовничих лицарів"
Та від "Спасенних іг".

А може то напитись і забутись...
Чи в двірники піти, десь у Канаді...
Багато так і роблять...
Та такі принади - не по тобі.
Не по тобі!
Бо краще в рідній хаті.
З надією в журбі - слова перебирати.
Та бути в совісті.
До совісті взивати.
А бути в совісті, до совісті взивати
Чи по тобі?


Похожие новости.


Кохання

Кохання

Сьогодні зранку, як завжди, несу тобі свої думки В кишенях пусто, але я твоя історія сумна. Вона така, як сонце вдень, Гарячий слід моїх пісень. Приспів: Та навіщо це тобі, та навіщо це мені? Замкнемося на



Рідний Край

Рідний Край

Вже віддавна я не бачив Свій рідний край Ті прекрасні ліси, гори Мій чудовий земський рай Думка моя там літає Мов вітер сильний В стару хату заглядає Мого брата питає Чи ще співаєте разом вечорами Біля річки, під зірками Коли



Без Тебя

Без Тебя

Все кончено, прощай, мир желаний и чар, Пусть роза отцвела и дурманит анчар, Где я тебя люблю и страдаю, любя Без тебя. Пусть мы с тобой всего лишь - круги на воде, Распни меня, любовь



Переведи Часы Назад

Переведи Часы Назад

Переведи часы назад - На пять минут, на день, на год. Переведи часы назад - Пусть время нам любовь вернет. Январский день застелет сад, Начертит пальмы на окне... Переведи часы назад, Как в первый раз, приди ко



Bankrobber

Bankrobber

Daddy was a bankrobber But he never hurt nobody He just loved to live that way And he loved to steal your money Some is rich and some is poor And that's the way the




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.