Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Трясовинна Іде

В рубрике: Тексты песен — 20.07.2012

Трясовиной затягують ідеї.
І мій народ, вірніше, із народу
Зробити ладні так -
Щоб в віршарі побачити Енея.
Одіти свитку, станцювать гопак.
Комусь в утіху, а собі на шкоду,
Сховать люстерко і кричать про вроду.
Знов з будня бій чи свято,
І під хороводи...
Возвести трон собі до небозводу -
І думать так -
Ну а кріпак, він й в Африці - кріпак.

А може можна було не напитись
Свободой...
Та стан душі...
Сьогодні все б по іншому...
Сьогодні все б по іншому...
Та про Відчизни чую вроду,
З якою щастя навіть в шалаші.
І винна не вона,
Що просвіту нема...
Шо за вікном дощі...
Що з нею щастя дійсно в шалаші.

Змінити п’ятикутку на тризуба.
Червону книжечку на місце
В бізнесклубі.
Плювать, що цитувать -
Чи капітал, а чи Кобзар.
Лиш бути б пастухом людських отар.
І може б дав Бог росту,
Та гниле коріння.
І не хватає совісті та вміння.
А тут хоч плач, хоч скач -
Ніхто не чує.
Що твій нарід вже що - ледь
Не бомжує.

Тікаю думкою з каземату.
Та де втічеш - себе не переробиш.
Коли твій вірш - сприймають,
Як гармату Аврори.
І Кобзареві до землі би поклонитись треба.
За тії сльози, що пролив,
Та де...
Коли зробили з нього
Ідола святого.
Бога-прокурора.
Ти плачеш разом з ним,
Та знаєш лин одного Бога.

У політичних ігр - є сто доріг,
Та не омивши рук...
Не виплакавши сльози...
І кожен молить -
Бережи нас, Боже!
Від "Войовничих лицарів"
Та від "Спасенних іг".

А може то напитись і забутись...
Чи в двірники піти, десь у Канаді...
Багато так і роблять...
Та такі принади - не по тобі.
Не по тобі!
Бо краще в рідній хаті.
З надією в журбі - слова перебирати.
Та бути в совісті.
До совісті взивати.
А бути в совісті, до совісті взивати
Чи по тобі?


Похожие новости.


Йду На Дно

Йду На Дно

Дай мені знак, Слів не кажи – Собою все покажи, Собою все покажи. Сумно мені, Важко давно. Боюсь я бачити дно, Навколо бачити дно. Приспів: Але стіна твоїх очей Втопить мене в блиску ночей – Дихати не дасть її тепло. Темна вода



Fall

Fall

She took me right from the height Where air is freezing So look in her eyes Holds up my breathing In november not free Why should I've suffer But you’ve higher degree Before and after Who knows why She’s



Заходит Луна (feat. Принцип)

Заходит Луна (feat. Принцип)

Надо обязательно запомнить этот странный день, Сегодня я оканчательно понял - у меня нет друзей. Я уверен, что с утра буду думать по-другому, Но такая мысль пришла и от этого стрёмно. Бывало холодало иногда,



Дорога

Дорога

Дайте мне билет в один конец - путь еще не пройден, Не ночной бродяга, не беглец - мне теперь легко. Я свободен так же, как и ты - я опять свободен. И до



La Linea Sottile

La Linea Sottile

A mia volta mi fido del mondo non ti dico le botte che prendo Non c'? modo di starsene fuori da ci? che lo rende tremendo e stupendo. La canzone rimasta nel vento le sorprese




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.