Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Не Стій Під Вікном

В рубрике: Тексты песен — 28.08.2012

1
Вечір тихо на землю упав,
Засвітив зірницями.
Ти забув, як мені обіцяв
Бути вірним і ніжним лицарем.

Ти згадай, що мені говорив,
Звав ти "наймилішою".
Ой, навіщо ти серце дурив?
Ти ж, мій милий, ходив до іншої!

Приспів:
Не стій під вікном,
Не дивись засмучено.
Не стій під вікном,
Я вже заручена.
Не жди, не ходи,
Разом не стояти нам.
Не жди, не ходи,
Я вже засватана.

2
Я в минуле зруйную місток,
Злине сум сполохано.
І ростане, як перший сніжок,
Ця любоав моя непрохана.


Похожие новости.


Налево-налево

Налево-налево

Ты была со мной... Королевою!!! Такой страстною... Такой смелою!!! Я ночей не спал... Я с ума сходил... Очи светлые... Как же я любил!!! Девочка не промах... юмор то что надо, Я себя теряю, от такого



В Нашім Серці Україна

В Нашім Серці Україна

Подих вітрів і духмяність ланів, Це спадок богів, це моя Батьківщина! Час прийшов сказати собі: В нашім серці Україна! Хтось завжди дуже хотів В кайдани замкнути твою Батьківщину, Довгий час сильно душив - Час рятувати нашу країну! Крізь



В Добру Путь

В Добру Путь

Твої батьки, котрі тебе зростили, Сповна тобі серденька віддають. Маленьку на руках тебе носили, Тепер благословляють в добру путь. Приспів 1: Так хочемо щоб ти була щаслива, Розумна, гарна, завжди молода. І мрії щоб усі твої здійснились, Кохання



По Улицам Любимых Городов

По Улицам Любимых Городов

И Киев мой, и Винница, Красивыми мне видятся. Как ростовчанам их родной Ростов, И я не удивляюсь, Что часто возвращаюсь, На улицы любимых городов. Припев: По незабытым улочкам, знакомым переулочкам, В своем любимом городе гуляю вновь и вновь По



Поїзд “Чужа Любов

Поїзд “Чужа Любов

В ніч, коли виходиш ти, Полювати на кохання, Пам’ятай, що воно Може статися востаннє. На столі на кухні сіль Змішана з твоїм бажанням – Ти змети зі стола Власні сни і сподівання. В місті вже давно нема Тих, хто




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.