Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Як Виганяв Батька Із Хати…

В рубрике: Тексты песен — 24.07.2012

Як виганяв батька із хати
Як плакала мати
Тремтіла осінь.

Як закривав очі на лихо
Та сидів тихо
З болем у серці.

Як по ночам не мав права спати
Хотілось тікати
Далеко за обрій.

Я не віддам тобі свою душу
Хоч знаю, що мушу
Рано чи піздно.

На жертовний камінь принести свою кров
Раз і назавжди заспокоїти душу
Ранковим сонцем.
Летіти птахом, летіти птахом
Над святою землею.

А в того птаха білі крила
А в того птаха дивна сила
А тому птаху милий світ
А тому птаху сім тисяч літ.

Він не має ім’я і не знає смерті
Його вільна сім’я на небесній тверді
І не має плачу, не має суму
Птах літає кряче, звіває думу.

Ой, небагатьом в той час прокладено шлях
Ой, небагатьом дано здолати свій страх.

Розвіяти дим
І разом із тим
Розбити кайдани
Як варвари - Рим.

Слабість здолати
І пісню співати
Прости мене мати
Я хочу знати.

Чи я стою вільним,
Чи схожу з розуму?


Похожие новости.


Want You More!

Want You More!

You had plans all along Musta seen me coming down a mile above the ground Coz I am weak where you are strong It's a thrill that makes me curious Whatever I'm thinking of You



Відчайдушний Друг

Відчайдушний Друг

я не питаю чому ти така сумна в кожного є причини щодня вмирати я не прошу тебе переписати життя просто відчуй як важко тебе кохати Приспів: відчай відчайдушний друг я так люблю коли ти знаєш серцем відчай відчайдушний друг невже ми



Sweet Thing

Sweet Thing

[Part One: Sweet Thing] It's safe in the city to love in a doorway To strangle some screams from the dawn And isn't it me, putting pain in a stranger? Like a portrait in



Еду В Лето

Еду В Лето

В лабиринтах из пустых домов В паутине из забытых снов Где-то между тобой и мной Я искал себя, а нашёл любовь И теперь хоть на край земли Оставляя за спиной огни Летним ветром я к тебе



Город Ночной

Город Ночной

Звонок на телефон ожидаю встречу Смотрю на часы наступает вечер Не думаю о том что случиться завтра Завтра будет лучше чем вчера И сигаретный дым сливаясь с ветром И пройденные мною километры И то что в




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.