Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Залиши

В рубрике: Тексты песен — 21.08.2012

Подивися мені в очі
Я тобі сказати хочу
Не люблю не люблю
Більше я тебе

Ти прийшла до мене знову
Та облиш свою розмову
Знову я знову ти
Більше не знайти

Приспів:
Залиши моє серце
Залиши мою любов
Залиши моє серце
Залиши мою любов

Зникнути і знов з’явитись
Так не може залишатись
Зрозумій, зрозумій
Виходу нема

Не проси лишитись другом
Все було і вже не вдруге
Поміж нас, поміж нас
Виросла стіна

Приспів

Скільки всього не згадати
І не варто повертати
І тобі, і мені
Краще буде так

Все найкраще поміж нами
В своїй пам’яті лишу
Тільки більше вже не треба
Я так тебе прошу

Приспів (2)

Шкода, але така природа значить
Нас не змінити не пробачить
І для обох нас легше буде
Коли ми, коли ми усе забудем

Дай мені волю
Звільнитись від болю
Забути тебе, забути тебе


Похожие новости.


;

;

Я зберіг всі SMSи, їх було аж два Розшукай ти Фозз, принцессу Перевір на ній свої слова Ти - дурак, мазохізм є основою Другий містив лише крапку. Із комою I В деякім царстві, в моїм господарстві Щось



Вічні Сутінки

Вічні Сутінки

Задуті доменні печі У серці мокрий жмут павутиння Калюжі токсичної сечі Відбивають похмурі склепіння Труби, розірвані кригою Звисають іржавим лахміттям Скалічені штучним заплідненням Майбутні тисячоліття Неба обпечена шкіра Розквітла кривавими пухирями В безглузді людського виру Розтікались мазутнії плями Жорстке випромінення мрій Щастя з



Эпизод

Эпизод

Вы встречались, и она шептала. Что все время о тебе мечтала. Ночь шальная в небеса взлетала, Опьяняла, любовь играла. Ты дарил ей и цветы и звезды. Говорил в стихах о снах и грезах. И она тебя



Ribbon

Ribbon

It's only been 20 good minutes since I kissed you Come back boo, I miss you Wish I had 20 million hours to caress you And undress you, to be continued Boy you, you



Перлина Cтепу

Перлина Cтепу

Не треба, не треба Не тре більше суму, Не треба не згадуй Про те що в кишенях дірки Для мене і тебе Створили цю землю і небо Для мене і тебе У небі сяють зірки Приспів: Я чув, я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.