Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Отчий Дім

В рубрике: Тексты песен — 12.10.2012

Ще не раз в дорозі ти покажеш знак,
Проженеш тривоги на крутих шляхах.
І журбу розвієш, біль пекучих ран,
Лиш тобі я вірю, ти мій талісман.

Крізь роки і далі збережу тебе,
Радості й печалі разом пронесем.
Знаю не зумієш ввести у обман,
Ти моя надія, ти мій талісман.

Приспів:
Ти завжди зі мною, знаю,
Кожен день я серцем з ним,
Ти колиска мого раю -
Отчий дім. (весь куплет - 2)

В холоди й завії кличу я тебе,
Знаю, що зігрієш тільки ти мене.
Я на тебе молюсь, ти мій дім і храм,
Ти моя любове, ти мій талісман.

Приспів

Ти мій дім і храм, ти мій талісман. (4)


Похожие новости.


Pyramid (feat. Iyaz)

Pyramid (feat. Iyaz)

[Iyaz] Shawty's love is like a pyramid (ooh) We stand together till the very end (eh ooh) There'll never be another love for sure (ooh) Iyaz and Charice let we go Stones, heavy like the



Wof?r Man Lebt

Wof?r Man Lebt

Ich bin gestern, als ich barfu? war, auf einer Frage ausgerutscht, die ich irgendwann mal verloren hab und die schon l?nger da gelegen haben muss. Ich hab solang' nichts mehr von ihr geh?rt, ganz vergessen,



Облака (Галич)

Облака (Галич)

Облака плывут, облака, Не спеша плывут как в кино. А я цыпленка ем табака, Я коньячку принял полкило. Облака плывут в Абакан, Не спеша плывут облака... Им тепло небось, облакам, А я продрог насквозь, на века! Я подковой



Когда Ветер

Когда Ветер

Когда я был маленьким мальчиком, Я часто плакал, оставаясь один в помещении, От возмущения — все это кончиться: Мои мама, папа, бабушка и младший братишка умрут... Каждую ночь я ждал — за мной придут... Боялся



Не Треба Слів

Не Треба Слів

Дах світу впав і вже немає ідей, Як повернути загублених в часі людей І це з середини тіло моє розриває, Намагаюсь врятувати те чого немає. Сірий дим сірих очей, непотрібних речей, Світло у вікні десь




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.