Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Листя

В рубрике: Тексты песен — 04.10.2012

Тут спалюють листя і затхлого диму
Стоїть над землею благальна молитва.
Та небо забуло листки молодими
І осінню стало холодним, як бритва.

І хочеться знов, як дитина проснутись,
На шелести серця в травневих вогнях,
І лагідним крилечком неба торкнутись,
І канути в безвість у сяєві дня.

Та от, розтривожений вітру поривом,
Здіймається лист, як багряна свіча.
І лине до неба, і буде щасливим,
У хмари крицеві встромивши меча.

І хочеться знов, як дитина проснутись,
На шелести серця в травневих вогнях,
І бронзовим крилечком неба торкнутись,
І канути в безвість у сяєві дня.


Похожие новости.


Terrible Love

Terrible Love

(originally by The National) It's a terrible love That I'm walking with spiders It's a terrible love that I'm walking with It's a terrible love That I'm walking with spiders It's a terrible love that I'm



Відчиняй

Відчиняй

Відчиняй я стою на порозі Я вже тут, я вже дома, привіт Не питай де я був позавчора Вчора вранці, сьогодні, торік Не буди - життя не спав Не мовчи все чую так Не буди -



Ресницы

Ресницы

Губы у тебя Вкуса миндаля, Словно конопля- Дурят. Слов не говоря, Искусай меня. Силы не жалей. Дурака валяй. припев: Хлопай ресницами И взлетай. Присниться не забывай. Хлопай ресницами И взлетай. Синицею, иволгой. У тебя глаза Словно бирюза. Резко по газам Вдарим. Может быть и я Вкуса миндаля И могу



Tell Me

Tell Me

Tell me Baby is it yes or no You've got a face that just don't show What's going on inside Tell me I swear I'll take it on the chin Don't sugar-coat where I fit in Whats



No Man No Cry

No Man No Cry

Ooooo Ooooo No man, Nooo cry [Verse 1:] I'm so sick about it So wrong but I don't know what to do without it My love, my time, my all invested in you so much I




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.